Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

 Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Başka bir gün, başka bir TV şovu Mint’e gitti. Bu arada, NFT’lerde görünüşte boğa olan başka bir e-ticaret holdingi var. NFT’lerle ilgili her şeyin başka bir günlük özeti.

Gecelik Nane

En Son Nane: American Idol

Dünkü ‘Nightly Mint’te, televizyon kanalı AMC’nin listeye giren yeni ‘The Walking Dead’ NFT’lerini ele aldık. Bugün, uzun süredir devam eden pop kültürü TV serisinin 20. sezonunu kutlamak için yeni “öngörülü” NFT’ler yayınlamak için ThetaDrop ile ortaklık yapan ‘American Idol’. Kart paketleri 99$ karşılığında satışa sunulacak; Eleme turlarında kalan sanatçıların NFT’lerini elinde tutan koleksiyoncular airdrop alacak. Şov hakkında ne hissettiğinize bakılmaksızın, hayranlar ve izleyicilerle etkileşime geçmenin oldukça havalı bir yolu – ve şimdiye kadar gerçekten uygulanmadığını görmediğimiz bir yol.

İlgili Okuma | Bitcoin STH SOPR Aralıktan Bu yana İlk Kez 1’in Üstünde Kırıldı

ThetaDrop, Theta Ağı üzerinde çalışır ve American Idol ile yeni bir anlaşma yoluyla klasik TV IP’sini entegre eden en son NFT projesidir. Muhtemelen ThetaDrop için bugüne kadarki en büyük ortaklık. | Kaynak: TradingView.com’da THETA-USD

Amazon CEO’su NFT’ler İçin İyimser Bir Gelecek Görüyor

Amazon CEO’su Andy Jassy, ​​uzun süredir Bezos’un yerini alan kısa görev süresinde çok sayıda yokuş yukarı tırmanış yaptı. Tutarsız nakliye maliyetleri, sendikalaşma etrafında ortaya çıkan zorluklar ve daha pek çok şey arasında – Jassy, ​​şirketin yakın zamanda ödeme olarak kripto para birimini kabul etmeyeceğini detaylandırdığı için bugün kripto konuşmak için zaman buldu. Ancak Jassy, ​​“ancak zamanla kriptonun büyüdüğünü göreceğinize inanıyorum” diye ekledi ve “Platformda yolun aşağısında bunun mümkün olduğunu düşünüyorum” diyerek NFT’leri dışlamadı.

‘Nane Taze’ Alın

Nefes almak için bir dakikanızı ayırmanızı ve ‘fayda’ kelimesini NFT jargonunuzdan çıkarmanızı öneririz. Sadece bir an için.

pov: bir nft sanatçısından “fayda” istiyorsunuz. pic.twitter.com/PQesz8oz29

— kmoney (@kmoney_69) 14 Nisan 2022

İlgili Okuma | Uniswap, Davanın Ortasında Ürün Başlattı, UNI Olumsuz Yöne Tepki Verdi

Pexels’ten öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede bahsedilen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.
Yorum Yap