Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

 Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

NFT pazarı için sakin bir Cuma günüydü, ancak Nisan ayının ortasını kapatırken, daha yavaş sayıda dikkat çeken manşetlere rağmen, NFT’lerle hala güçlü bir etkileşim var. Buna göre Nansen NFT verileri, Nisan, hacim, işlemler ve kullanıcılarla ilgili Mart verileriyle aynı seviyede. Terra, Avalanche, Cardano, Solana ve diğerleri gibi alternatif zincirler, ilgili NFT pazarları şekillenmeye başladıkça (bunlardan “alt zincirler” olarak bahsetmenin pratik olarak saygısız olduğu noktaya kadar) muhtemelen pazar payını yiyorlar.

Hafta sonuna girmek için canlandırıcı bir ‘Gecelik Nane’ ile haftayı kapatalım.

Gecelik Nane

Son Darphane: Başka Bir Kongre Adayı NFT

ABD genelinde bir avuç potansiyel kongre adayının NFT’lere potansiyel bir kaynak yaratma seçeneği olarak baktığını gördük – ancak çoğu zaman politikacılar bunları halka açık bir şekilde ele almaktan kaçınıyorlar. ‘Vahşi batı’ manzarasını deneyen başka bir aday ekleyin, Oregon’dan Matt West. Axios’a göreWest, fiyatlandırmada 0,05 ETH ile 1,5 ETH arasında değişen bir ‘Kripto Kunduz’ NFT koleksiyonu başlattı ve önümüzdeki hafta başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Demokrat aday West, Yearn Finance’e katkıda bulunuyor ve NFT’lerini Ethereum’da yayınlayacak.

İlgili Okuma | ADA, Cardano’da USDT ve USDC Entegrasyonu ile Geri Dönecek mi?

Ethereum, genel popülasyondaki eleştirmenler tarafından NFT pazarında mevcut olan en enerji tüketen zincirlerden biri olarak dile getirildi. Bu, potansiyel kongre adayı Matt West’i bağış toplama çabası için kullanmaktan alıkoymadı. | Kaynak: TradingView.com’da ETH-USD

Emirates, NFT’lerle Büyük Başarıya Ulaşıyor

Emirates, müşteri hizmetlerine hitap etmeyi ve yeni gelirler sağlamayı amaçlayan yeni bir NFT projesini duyurarak, NFT’lere sıçrayan en son marka oldu. Uçak ikiye katlandı ve Dubai Expo 2020’deki Emirates Pavilion’unun, blockchain teknolojisi, NFT’ler ve/veya Web3 ile ilgili gelecekteki ilk ürünleri oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlayan bir yenilik merkezi olarak yeniden tasarlanacağını da sözlerine ekledi.

‘Nane Taze’ Alın

Potansiyel NFT halılarının genellikle birkaç anlatı belirtisi vardır. @zachxbt, çeşitli NFT dolandırıcılık projelerinde akan paraların çılgın bir nakit akışı grafiğini getiriyor.

3,7 milyon dolarlık bir NFT projesi dolandırıcılığı yüzüğü görselleştiriliyor. Tüm bu projeler arasındaki ortak tema Fiverr sanatı, sahte katılım, yüksek nane fiyatları ve yarım yamalak ekiplerdir. pic.twitter.com/oMbcr222Jl

– zachxbt (@zachxbt) 15 Nisan 2022

İlgili Okuma | Ripple CEO’su SEC Davasında İyimser, XRP Neden Zayıf Tepki Gördü?

Pexels’ten öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede adı geçen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.
Yorum Yap