Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

 Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

NBA playoff hareketini tüm hızıyla sürdürürken, lig yeni bir dinamik NFT koleksiyonu basıyor, OpenSea’nin Solana NFT’lerinde yeni bir potansiyel istismar var – oh ve evet, Moonbirds hala çıldırıyor.

NFT eyleminde geçen günün en büyük hikayelerinden bazılarına geçelim.

Gecelik Nane

En Son Nane: NBA’nin Yeni Dinamik NFT’si

NBA, Dapper Labs ile bir anlaşma yaparak NFT’lerle uğraşan ilk büyük sporlardan biriydi. Bunu diğer ligler ve mülkler izledi. Lig bu hafta yine lider olabilir mi? NBA, bireysel sporcu performansına göre değişen 18.000 dinamik NFT’den oluşan bir NFT koleksiyonu yayınlıyor.

Koleksiyonun adı ‘Dernek,’ ve katılan 16 farklı NBA takımından her oyuncunun 75 NFT’sinden oluşacak. Nanenin ücretsiz olduğu (sadece Ethereum’da gaz) ve tasarımda oyuncu IP entegrasyonundan oluştuğu bildiriliyor.

İlgili Okuma | Balinalar Bitcoin 40K Dolara Yeniden Konumlanırken Dipte Birikim Yapıyor

Solana yakın zamanda OpenSea’ye eklendi ve kullanıcıların aklında olmayan bir istismar olabilir. | Kaynak: TradingView.com’da SOL-USD

Aykuşları… Hala

Moonbirds ile hafta sonu aktivitelerinin bazılarının Pazartesi günkü çılgınca özetinden sonra, teyit edebiliriz… Moonbirds hala çıldırıyor. Yayınlandığı sırada, taban hala 20 ETH civarında oturuyor ve proje, NFT’ler için bir hacim lideri oldu. Nansen. Dijital uğultular geçen hafta sonu başlangıcından bu yana patlama yaşıyor ve en büyük proje hacimlerinden bazılarını sudan çıkarıyor.

‘Nane Taze’ Alın

Cüzdanın eski, kullanılmayan ve/veya savunmasız dApp’lere erişimi üzerindeki erişimi iptal etme:

Mini İplik: Mümkün @açık deniz x $SOL NFT’ler istismar ediyor 🧵👇

1/11

— Ichigo (@0xIchigo) 19 Nisan 2022

İlgili Okuma | Cardano’da Yeni Cüzdanlar Artıyor, Bunun Arkasında Ne Var?

Pexels’ten öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede adı geçen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.
Yorum Yap