Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

 Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

NFT ile ilgili her şey için yavaş bir haber günüydü, ancak hafta boyunca manşetlere hakim olan eşzamanlı hikayelerin çoğu, MoonBirds’ün ilerleyişini ve NBA’nin mücadele eden ‘The Association’ını izlerken yolculuklarına devam etti. proje ve daha fazlası.

Şükürler olsun ki Perşembe, başka bir Nightly Mint ile Cuma’ya doğru ilerliyor.

Gecelik Nane

En Son Nane: MoonBird Eleştirisi

MoonBirds, yüksek nane fiyatları nedeniyle sıçramadan eleştirildi ve bu biraz yavaşlamıyor. MoonBirds’ün ünlülere ve etkileyicilere hediye edilmesiyle ilgili son günlerde artan eleştiriler var. Bununla birlikte, taban şimdi 30ETH’nin üzerine güçlü bir şekilde yükseldiğinden ve proje içindeki hacim şu anda diğer herhangi bir NFT koleksiyonunun çok üzerinde olduğundan, proje etrafındaki fiyat hareketi hala güçlü. Son 24 saatte taban (yayınlanma sırasında) %35’in üzerinde arttı Nansen’in NFT verileri.

Ay kuşlarının kendileri suçlanamaz, ancak zihinsel etkiler ve sonuçta ortaya çıkan cesaretsizlik gerçektir. Yüksek nane fiyatı, herkes mücadele ederken. Etkileyiciler gösteriş yapıyor. Gerçekten kapsayıcılığı NFT’lerden uzaklaştırıyor. Bunu okuyorsanız, yalnız olmadığınızı bilin.

— NFT Güncellemesi (@NFTupdate) 22 Nisan 2022

İlgili Okuma | “Sıkıcı” Bir Bitcoin Neden İyi Bir Şey Olabilir?

UFC’nin Dapper Labs ile ortaklığı Flow blok zincirinde çalışır; UFC savaşçısı Nate Diaz, ligin en son NFT sürümünü çevreleyen bazı seçim sözlerine sahipti. | Kaynak: TradingView.com’da FLOW-USD

Spor ve NFT Güncellemesi: UFC’den Nate Diaz ve NBAxNFT’den Son Güncelleme

UFC dövüşçüsü Nate Diaz, geçtiğimiz gün tur atıyor. tweetler Çarşamba gününden itibaren, UFC’nin Dapper Labs aracılığıyla en son NFT sürümü için savaşçının küçümsemesiyle ilgili çekiş kazandı. Diaz, ağabeyini esrar kullanımı için birkaç yıl ligden uzaklaştırdıktan sonra, ligin 4/20’de (yaygın olarak bir ‘esrar tatili’ olarak kabul edilir) NFT’leri serbest bırakmadaki bir durumdan kişisel kazanç için yararlanmakla suçluyor.

Bu arada NBA, ‘Association’ adlı NBAxNFT projesiyle para kazanmaya devam ediyor. Proje sözleşmesinde büyük kusurlar ortaya çıktıktan sonra, ekip bir güncelleme yayınladı Perşembe günü erken saatlerde, bu, ilk 18.000’den 30.000’e kadar olan darphanenin genişlemesiyle sonuçlandı. NFT’lere aşina iseniz, topluluğun bu haberlere nasıl tepki verdiğini tahmin edebilirsiniz.

‘Nane Taze’ Alın

Yuga Labs Otherside, MoonBirds’ün ivmesini yenebilir mi?

Moonbirds ile olan fomo’nun kötü olduğunu düşündüyseniz, bekleyin @yugalabs Diğer taraf. Bu, tartışmasız NFT’lerin tarihindeki en büyük düşüş. Fomo seviyesi tüm zamanların en yüksek seviyesinde olacak. Eğlenceli bir hafta olacak. Güvende kalın ve kendinizi fazla yormayın. 🤝 #BAYC #DİĞER TARAF

– renegademaster / guccibayc.eth (@renegademasterr) 21 Nisan 2022

İlgili Okuma | En Değerli 5 NFT Koleksiyonu ve Bunları İzlemek İçin Bir Araç

Pexels’ten öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede adı geçen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.
Yorum Yap