Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

 Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Kısa bir aradan sonra, günlük NFT eylemi özetiniz olan ‘The Nightly Mint’in haftanın 5 günü sunumuyla yeniden faaliyete geçtik. Bugün kripto Twitter’da Coinbase çevresinde Bored Ape Yacht Club NFT’lerini 5 rakam aralığındaki sahiplerden kullanma haklarını satın alan pek çok söylem var, ancak bunu kripto Twitter’a bırakacağız ve yeni bir Spike dahil olmak üzere bugünün bazı manşetlerini gözden geçireceğiz. Lee NFT ve NFT’leri video oyunlarının geleceğinde önemli bir sütun olarak tasavvur eden eski bir oyun şirketi. Hadi dalalım.

Gecelik Nane

En Son Nane: Spike Lee NFT

Spike Lee’nin 1986’daki ilk filmi She’s Gotta Have It’den hareketsiz görüntülerin 3.945 yeni NFT’sini basması planlanıyor. Filmin haklarına sahip olan Spike, efsanevi film yapımcısı için uygulamayı özellikle kolaylaştırıyor. Spike, iyi bilinen film yapımcılarının kısa listesinde yer alan Quentin Tarantino’nun beğenisine, ağır vuruşlu filmler etrafında kendi NFT’lerini yayınlamak için katılıyor.

İlgili Okuma | Zincir Üzerindeki Veriler, Bitcoin Madencilerinin Selloff’un Arkasında Olduğunu Önerdi

Bitcoin, bu hafta daha geniş kripto hareketinde, çoğu zaman olduğu gibi, suçlamalara öncülük etti – bu, birçok NFT projesi de dahil olmak üzere, pano genelinde fiyatlarda bir düşüş içeriyor. Spike Lee, Bitcoin ve ötesi için hevesli bir kripto savunucusuydu ve şimdi NFT’leri piyasaya sürüyor. | Kaynak: TradingView.com’da BTC-USD

SEGA, Oyunun Geleceğinde NFT’leri Görüyor

SEGA’nın birden fazla oyunu kapsayacak yeni bir başlık olan ‘SuperGame’ üzerinde çalıştığı bildiriliyor ve artık bulut teknolojisini ve/veya NFT’leri içerdiğine inanılıyor. Tarihi oyun holdinginin, unvan için yıllar vermek için önümüzdeki dört yıl içinde yaklaşık bir milyar dolar harcaması beklendiği belirtildi. Bireysel oyunların “geleneksel oyun çerçevesinin ötesine geçen etkileşimli başlıklar” olması bekleniyor. Sega yapımcısı Masayoshi Kikuchi, ‘SuperGame’ hakkında da şunları kaydetti:

“Bulut oyunları ve NFT gibi yeni alanları içerecek şekilde genişletilmesi, oyunun geleceği için doğal bir uzantıdır. Ayrıca SuperGame’i farklı oyunların birbirine ne kadar bağlanabileceği perspektifinden geliştiriyoruz.”

‘Nane Taze’ Alın

Bazen oyun böyle yürür.

Evet ama sonra daha fazla rastgele jpeg yaptım https://t.co/iQb1cVqJZE

— fxnction aka igotabigdick.eth (@0x_fxnction) 11 Nisan 2022

İlgili Okuma | TA: Ethereum Darbe Aldı: 3K Doların Test Edilebilmesinin Ana Nedenleri

Pexels’ten öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede adı geçen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.
Yorum Yap