Ödüllü Sinemacı Torsten Hoffmann Bitcoin Belgesel Kriptopyasını Başlattı

 Ödüllü Sinemacı Torsten Hoffmann Bitcoin Belgesel Kriptopyasını Başlattı

Kriptopya, Satoshi’nin icadından kaynaklanan güçlü ekonomiyi ve gelişen fikirleri, endüstrinin tanınmış bazı taşıyıcılarının ve çalkalayıcılarının gözünden tartışıyor. Üç kez ödüllü film yapımcısı Torsten Hoffmann, ünlü “Bitcoin: Bildiğimiz Kadar Para Sonu” filminin ardından tekrar döndü. Hoffmann’ın son belgeseli Andreas Andreasopoulos, Roger Ver, Charlie Lee, Samson Mow, Preethi Kasireddy, Wences Casares ve Laura Shin gibi insanları canlandırıyor.

Film, bitcoin’in ve ondan kaynaklanan teknoloji ve uygulamaların dünyamızı nasıl daha iyi hale getirmeye ve dönüştürmeye devam ettiğini tartışıyor. Ayrıca, film web 3.0, merkezi olmayan finans ve son belgeselden birkaç farklı temaya dokunuyor. Herkes resmi web sitesini ziyaret edebilir ve filmi 5.88 $ (5.40 Euro) veya 0.0007 BTC bilet fiyatıyla izleyebilir

Antonopoulos film boyunca yer alıyor. Kripto evangelisti şunları söyledi: “Yeterince geniş bir evlat edinmemiz yok ve kripto para birimlerinin bir araç olarak iyi olup olmayacağını belirlemek için uzun vadeli bir perspektifimiz yok. Venezuela’da bitcoin olan şey San Francisco’dakinden farklı ”dedi. Bitcoin.com’un Yönetim Kurulu Başkanı Roger Ver ayrıca ekonomik özgürlüğü iletme belgeselinde yer aldı. “Eğer dünyaya bakarsan,” diye vurguladı. “Hükümetlerin savaşlarının çoğunu finanse etmesinin yolu, doğrudan vergilendirme değil baskı parasıdır.” dedi. Roger Ver ekleyerek devam etti:

Dolayısıyla, hükümetin istediği zaman para basma yeteneğini ortadan kaldırabilirsek, bu savaşları yürütmek için güçlerinin çoğunu yok edebiliriz. dedi.

 

Yorum Yap