Okay Bears NFT’leri satış rekoru kırdı Solana’nın satışlarda net 2 milyar dolar kazanmasına yardımcı oldu

 Okay Bears NFT’leri satış rekoru kırdı Solana’nın satışlarda net 2 milyar dolar kazanmasına yardımcı oldu

Okay Bears’ın takas edilemez tokenlerinin (NFT’ler) rekor düzeyde satılması, Solana’nın toplam satışlarında 2 milyar ABD dolarını geçmesine yardımcı oldu ve ağın, çoğu NFT için tercih edilen platform olan Ethereum’a uygun bir alternatif olarak ortaya çıkmasına yardımcı oldu.

Okay Bears’ın takas edilemeyen tokenleri (NFT’ler), son 24 saat içinde ikincil satışlarda 12 milyon ABD Dolarından fazla bir rekor kırdı ve şimdiye kadar tüm Ethereum tabanlı NFT projelerini geride bıraktı ve Solana’nın uygun bir alternatif olarak sunulmasına yardımcı oldu.

10.000 benzersiz avatar içeren Solana tabanlı profil resmi projesi, Magic Eden NFT platformunda Çarşamba günü başlatıldı. Satışlar son 24 saatte %39’dan fazla artarak 12,2 milyon ABD Dolarına ulaştı, CryptoSlam verilerine göre.

Resmi Okay Bears hesabı Perşembe sabahı tweetledi “Bu, tüm Solana blok zincirinin bir kutlaması”. “Buraya yalnız gelmedik ve yalnız ilerlemeyi de düşünmüyoruz.”

NFT’ler 1.5 SOL (o zamanlar yaklaşık 146 ABD Doları) fiyatla basıldı. Satışlar, OpenSea’nın aylarca süren spekülasyonlardan sonra ağ için destek eklemesiyle daha da arttı.

Koldaki atış, dünyanın beşinci en büyük blok zinciri, işlem gecikmeleri ve tekrarlanan saldırılarla boğuşurken geliyor.

Solana için 2 milyar ABD doları tutarındaki rekora rağmen, Ethereum 24 milyar ABD dolarının üzerinde tarihsel satışla NFT’ler oluşturmak ve işlemek için baskın ağ olmaya devam ediyor.

Ay sonuna birkaç gün kala, NFT satışları Ocak-28 Nisan arasında aylık bazda %35 düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap