Önde Gelen BSC GameFi Projeleri, 30.000 Dolarlık Devasa Airdrop Kampanyasını Duyurdu

 Önde Gelen BSC GameFi Projeleri, 30.000 Dolarlık Devasa Airdrop Kampanyasını Duyurdu

Yakın zamanda Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki 15 önde gelen GameFi projesinin katılımcılar için 30.000 doların üzerinde koordineli bir airdropa ev sahipliği yapacağı açıklandı. Katılımcılar arasında PlanetSandbox, Deathroad, MechMaster, AMAKUNI, MetaStrike, Rise of Defenders, Kingspeed, Ancient Kingdom, My Master War, Metaxiz, Heroes & Empires, Etermon, Hydraverse ve Animverse yer alıyor.

Toplamda, 30.000 dolar değerinde kripto varlığı kapmak için hazır. Ödüller, yönetişim/faydalı jetonlar, değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) ve sözde kahraman kutularından oluşur ve ödül potunu paylaşmak için toplam 100 kazanan seçilecektir. Ortalama olarak, her bir projeden elde edilen toplam ödüller, çoğu birden fazla katman arasında bölünerek kabaca 2.000 $ ‘dır.

Kazanma şansına sahip olmak için, kullanıcıların tek yapması gereken her bir projeyi Twitter’da takip etmek, girişlerini kaydetmek. buradave BEP20 cüzdan adreslerini girin. Girişler 27 Nisan saat 23.59’a kadar yapılmalıdır.

BSC Bonanza

Binance Smart Chain, go-to GameFi ağı olarak itibar kazanıyor. Geçen Aralık ayında ağ takım kurdu oyun devi Animoca Brands ile BSC üzerine inşa edilen GameFi projelerini kuluçkaya yatırmak için 200 milyon dolarlık bir yatırım programı başlatmak için. Ağ, şu anda aşağıdakilere göre 500’den fazla oyun dApp’ini destekliyor: DappRadar.

Dünya çapındaki perakende kullanıcıları için BSC, hız ve etkinliği korurken düşük işlem ücretleri ile övündüğü için ERC-20 varlıklarına çekici bir alternatiftir. Bu nedenle, birçok GameFi projesi, dünya çapındaki kullanıcılara adil erişim sağlamanın ve ölçeklenebilirliğin tehlikeye atılmamasını sağlamanın bir yolu olarak BSC üzerine inşa edilmiştir.

Sonuç olarak, BSC, özellikle Güneydoğu Asya’da önde gelen GameFi projeleri için bir mıknatıs haline geldi. Vietnam ve Endonezya gibi kaleleri olan Güneydoğu Asya, Axie Infinity’nin yükselişinin ve 2021’de GameFi’nin yükselişini ateşleyen son oyna-kazan anlatının arkasındaki itici güçtü. Güneydoğu Asya, meşgul kullanıcıların ötesinde, mobil olan tutkulu oyuncular getiriyor -yerli ve rekabetçi bir seviyede performans sergilemek için gerekli olan oyun mekaniği ve blok zinciri bilgili karışımını anlayın.

Türünün İlk Airdrop’u

Airdroplar, yeni topluluk üyelerini çekmek ve mevcut olanları sadakatleri için ödüllendirmek için yaygın bir mekanizmadır. Bu durumda, önde gelen 14 topluluk güçleri birleştirecek ve platformlar arasında büyük bir çapraz evlat edinme dalgası olması beklenen şeyi yaratacaktır. Kullanıcılar yeni oyunlara maruz kalırken, onlara hemen rekabette ayak uyduracak ödüller kazanma şansına sahip olacaklar.

Ödül Havuzu Özellikleri

Airdrop kazananları için aşağıdaki ödüller onaylandı:

2000$ değerinde PlanetSandbox PSB jetonları AMAKUNI tarafından 10 NFT SARU (~2000$) 1000$ değerinde Rise of Defenders RDR jetonları; 40 Boxes of Heroes 1000$ değerinde KingSpeed ​​KSC jetonları; 1000$ değerinde KingSpeed ​​NFTs 1000$ değerinde Mech Master MECH jetonları; 1000 $ değerinde Mech Master NFT’leri 1000 $ değerinde MetaStrike MTS jetonları; 50 Nadir Kutu 1000$ değerinde Metaxiz MEXI jetonları; 1000$ Ortak Kutular 2000$ değerinde Etermon ETM jetonları 1000$ değerinde Heroes & Empires HE jetonları; 1000$ Genesis Nadir Sandık 2000$ değerinde Deathroad DRACE jetonları 1000$ değerinde Antik Krallık DOM jetonu; 8 Standart Kutu 1000$ değerinde Hydraverse HDV jetonları; 40 Standart Yumurta 1000$ değerinde MyMasterWar MAT jetonları; 20 NFT Kahramanı (~1000$) 2.000$ değerinde Animverse ANM jetonları

Planet Sandbox, DeathRoad, Etermon ve diğerleri gibi şirketler Binance Smart Chain’in en yeni manşet kampanyasına katılarak ağın hızla büyüyen GameFi ekosistemine daha fazla ilgi çekmenin yollarını arayacak. Ortaklığa, oyunların ekosistemin bir bütün olarak gelişmesine yardımcı olmak için birleşik bir ağ etkisi oluşturmak için her bir ilgili rekabet avantajını kullanabileceği bir tür koalisyon olarak bakılabilir.

En iyi yanı, airdrop’un kolay ve anlaşılır olmasıdır. İlgilenen oyuncular için bir hatırlatma: Tek yapmanız gereken her projeyi Twitter’da takip etmek, bu eylemin kaydını belgelemek. buradave BEP20 cüzdan adresinizi gönderin. Bunu da 27 Nisan’a kadar yaptığınızdan emin olun.


Yorum Yap