Onecoin Davası Devam Ediyor

Aprilcoin.com, Onecoin kurucu ortağı Sebastian Greenwood'a bağlı mühürlü iddianameyi bildirdi. Aynı zamanda, ABD Hakimi Valerie Caproni, Greenwood, Konstantin Ignatov, Mark Scott ve David Pike aleyhindeki davaya bir emir vermişti.

Şimdi sanıklara karşı açılan dava devam edebilecek. Mahkeme başvuruları, Hakim Valerie Caproni’nin sanık Sebastian Greenwood, Konstantin Ignatov, David Pike ve Mark Scott aleyhindeki davayı geçici olarak askıya alan bekleme kararını kaldırdığını gösteriyor.

Mahkeme belgelerine göre, Pike, Onecoin Ponzi’nin operasyonlarına bağlı banka sahtekarlığı için suçlanıyor. Belgeler de ayrıca eski avukat Scott’ın Onecoin ve kurucu Ruja Ignatova için 400 milyon dolar aklamakla suçlandığını da biliniyor. Kaldırılan bekleme emri şunları belirtiyor:

Ben Amerika Birleşik Devletleri Bölge Hakimi Valerie Caproni, 1 Mayıs 2020’de taraflar bu Mahkeme ile telekonferans için ortaya çıktı; Bu vesileyle bu davada kalmanın kaldırılması emredilmektedir. 8 Mayıs 2020’den geç olmamak kaydıyla taraflar, Sanıkların Değiştirilmiş Şikayeti cevaplamaları, görevden almaları veya başka bir şekilde yanıt vermeleri için müştereken önerilen bir program sunmalıdır.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi