Opera Tarayıcı Kullanıcıları Artık Bitcoin ve Ethereum Satın Alabilir

Popüler web tarayıcısı Opera, kullanıcılarının Bitcoin ve Ethereum'u satın almalarına izin vermek için ödeme firması Wyre ile işbirliğini duyurdu. Yeni özellik Opera'nın kripto cüzdanına entegre edilecek ve ABD'deki kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Popüler İnternet tarayıcısı Opera ve kripto para ödeme firması Wyre, yeni ortaklıklarını açıkladı . Bu işbirliği sayesinde Opera, kullanıcılarının Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) doğrudan satın almalarını sağlayan yeni bir özellik entegre ediyor . Bu özellik yalnızca Amerika’daki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Opera, diğer şeylerin yanı sıra, kripto para birimleri ile işlevselliği nedeniyle bilinen bir arama motorudur . Arama motoru, kullanıcılarına ETH ve ERC, TRX ve Bitcoin jetonlarını destekleyen entegre bir kripto cüzdanı başlatan ilk motor oldu . Opera, masaüstü tarayıcısındaki entegre cüzdana ek olarak, Opera Touch tarayıcısında Android ve iOS için bir cüzdana sahiptir.

Apple Pay ve diğer yöntemlerle Bitcoin ve Ethereum satın alın

Açıklamaya göre, işbirliği Opera‘nın kripto para birimlerinin benimsenmesini artırma ve kullanıcıları için erişimini kolaylaştırma stratejisinde önemli bir adım. ABD sakinleri banka kartlarını kullanabilecekler ve iOS kullanıcıları da Bitcoin ve Ethereum‘u satın almak için Apple Pay‘ı kullanabilecekler. Opera, yeni özelliğini yakında diğer ülkelere de yaymayı planlıyor.

Opera tarayıcılarından Crypto Başkanı Charles Hamel, Wyre ile ortaklık hakkında konuştu. Hamel, işbirliğinin Opera’nın blockchain teknolojisini gerçek dünyaya getirmek ve spekülatif pazarın ötesine kullanmak için uzun vadeli stratejisinin bir parçası olduğunu söyledi. Hamel ekledi:

  • Kullanıcılarımızı, İnternet’i global bir internet yerel ödeme ağına bağladığından, kripto para birimini tarayıcılarının dijital cüzdanına kolayca yüklemelerine izin vermek çok güçlüdür. Geçmişte, kripto para birimleri elde etmek saatler hatta günler süren hantal bir süreçti. 30 saniyeden daha az süren bu kesintisiz çözümle karşılaştırdığınızda, bu gerçekten bir oyun düzenleyicidir,

Öte yandan Wyre temsilcisi Jack Jia, Opera’nın girişimini ve kullanıcılarına gizlilik ve güvenlik açısından sunduğu özellikleri övdü. Ayrıca, Jack Jia şunları ekledi:

  • Web3’ü Wyre fiat onramp’larıyla birleştirmek, dünya çapında 360 milyon kullanıcısı için güçlü finansal kullanım örnekleri açacak. Ekibimiz Opera’nın yanında inşa edilecek,

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi