Oyun Gazileri Tarafından Kurulan Tanınmış Yatırımcılar Bankroll P2E Projesi

 Oyun Gazileri Tarafından Kurulan Tanınmış Yatırımcılar Bankroll P2E Projesi

Hem dijitale dönük hem de geleneksel risk sermayedarları, kazan-kazan ve NFT’lere büyük bahse girdiğinden, son kripto para oyun projeleri dalgası önemli yatırımları çekti. Sadece finansörler de değil: Assassin’s Creed ve Far Cry’ın arkasındaki şirket olan oyun stüdyosu Ubisoft, sadece 60 milyon dolarlık yatırıma öncülük etti White Start Capital’in yeni Dijital Varlık Fonu’nda, bunların çoğu, filizlenen oyun dünyasına akacağı kesin.

Mobil ve masaüstünde dağıtılan blok zinciri oyunları, endüstrinin hiç Web3 cüzdanına sahip olmayan ana akım kullanıcıları dahil edebileceği bir araç olan kriptoya erişilebilir bir ağ geçidi olarak giderek daha fazla görülüyor. gibi başlıklar harika adam ulusuDeneyimli Alt Shift Games stüdyosunun yakında çıkacak olan sürümü, oyunculara kaygan oyun mekaniklerini ve sonsuz kazanç fırsatlarını birleştiren sürükleyici bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Bu özel projenin, endüstrinin en tanınmış yatırımcılarından bazılarının şimdiden ilgisini çekmesine şaşmamalı…

Jetonlar Bolca

Wonderman Nation, bu ayın sonundaki halka açık token lansmanından önce Shima Capital, Jump Capital, Chainboost, Sky Vision Capital ve ZBS Capital dahil olmak üzere çok sayıda yüksek profilli VC’nin desteğini aldı.

Maven Capital, Fomocraft Ventures, Formless Capital, Bitfrost Ventures ve AU21 Capital gibi şirketler de girişimin arkasına destek verdi ve böylece Axie Infinity-esque P2E çift token ekosistemini onayladı. NFT oyunu Axie oluşturulan Oyuncular, bağımlılık yaratan tür ve savaş oyununu öven oyuncularla geçen yıl 1.3 milyar dolarlık harika bir gelir elde etti.

Gamefi, kripto gibi bir sayı oyunudur. Ancak tüm oyuncular mutlaka bir ‘yatırım getirisi’ beklemezler: geleneksel oyun dünyasından alana girenler nihayetinde eğlenmek isterler. Yine de Wonderman Nation gibi blok zinciri tabanlı oyun girişimlerinin tutkulu bir topluluk oluşturmak ve istikrarlı bir ekosistem sağlamak için sermaye artırması gerekiyor. Bugüne kadar proje, Kilit Fikir Liderleri ve diğer stratejik ortakların izlemesi için ikinci bir özel turla yukarıda bahsedilen VC’lerden 1,6 milyon dolar topladı. Perakende kullanıcıları, geçen yılın sonlarında kısa ama etkili bir pazarlama kampanyası sırasında sağlıklı bir 308 bin dolar topladı.

Takvimdeki bir sonraki önemli tarih, WNDR yönetişim belirteçlerinin tahsisinin Zincir Hızlandırma kuluçka makinesi. Toplamda, protokolün sözde Boostpad’i aracılığıyla yaklaşık 200.000 dolar toplanacak. Ardından, bir hafta sonra, daha büyük bir satış (800 bin $) başlayacak. puantiyeli. Aynı gün, 28 Nisan tarihinde üçüncü bir satış gerçekleşecek. blok, resmen BlockPad olarak bilinen IDO fırlatma paneli. Bu son halka açık turda, Wonderman Nation toplamda 1.287 milyon$’lık halka açık artış için 287k$ toplayacak.

Tüm bunlar, Wonderman Nation’ın bu yıl piyasaya çıktığında büyük bir etki yaratmak için iyi bir konumda olduğunu söylemek.

Neden Wonderman?

Peki, bu yaygara ne hakkında? Özetle, Wonderman Nation, oyuncuya ait bir ekonomi tarafından desteklenen eğlenceli, karikatürize edilmiş bir oyundur. unsurlarını birleştirdiğini söyledi. CryptoKittiesFinal Fantasy ve Axie Infinity, proje özgeçmişi Zelda, Far Cry, Star Wars, LA Noire, Warhammer ve Dungeons and Dragons gibi popüler yayınlardaki çalışmaları içeren bir geliştirici ekibinin ortak uzmanlığından yararlanıyor.

Yine de bir rock yıldızı ekibinin bile bir soliste ihtiyacı var ve Kreatif Direktör Garth Midgley dümendeki adam. Dünyanın en büyük yayıncılarıyla (Nintendo, Ubisoft, Atari) çalışan Midgley, oyunun hızla büyüyen oyun endüstrisine bir tazelik getireceğinden sessizce emin.

Wonderman Nation, oyunculara açık piyasada takas edilebilecek renkli yaratıkları (Arcadians) keşfederken, onlarla savaşırken veya yetiştirirken hünerli oyunlarını zengin ödüllere dönüştürme fırsatı verir. İlginç bir şekilde, oyuncuların dünyaya getirebilecekleri tek yaratık Arcadianlar değil: yeni gezegenlere ve aylara girerek, Arcadianlarla melezlenerek oldukça nadir yaratık NFT’leri yaratabilecek mistik yeni türleri ortaya çıkarabilirler. Oyuncular ayrıca aç Arkadyalıları beslemek için gerekli olan gıda maddeleri gibi malları keşfedebilir, kazanabilir ve takas edebilir.

Jeton kullanım durumlarının üstünlüğü, yetenekli bir geliştirici ekibi ve deneyimli yatırımcı sıkıntısı olmaması ile Wonderman Nation, kripto için parlak yeni bir geleceğe işaret eden birkaç umut verici blok zinciri oyunundan sadece biridir. Oyunlar başlasın.


Yorum Yap