Pantera Capital CEO’su, Bir Sonraki Ekonomik Şok Dalgasında Saklanacak Tek Yerin Kripto Olacağını Söyledi

 Pantera Capital CEO’su, Bir Sonraki Ekonomik Şok Dalgasında Saklanacak Tek Yerin Kripto Olacağını Söyledi

Pantera Capital kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, kripto para birimlerinin bir sonraki ekonomik kriz sırasında yatırımcıların başvurabilecekleri tek güvenli varlık sınıfı olabileceğini söylüyor.

yeni bir röportaj yapmak Bankless YouTube kanalında yönetici, kripto varlıklarının neden daha geniş finansal piyasalarda kaosla karşı karşıya kalan yatırımcılar için bir cankurtaran botu olabileceğini düşündüğünü açıklıyor.

“Şu anda kripto konusunda büyük ölçüde iyimserim ve bunun nedeninin her iki yılda bir, son 10 yılda çok daha fazla insanın kriptoya girmesi olduğunu düşünüyorum, bu yüzden sadece akıllı insanların sürekli akışının kripto hakkında okuma yaptığını düşünüyorum. o geliyor.

Ancak yok edilen diğer varlık sınıfları batacağını düşünüyor. Temelde, saklanacak neredeyse hiçbir yer yok. Bu yüzden buna ‘büyük gevşeme’ diyoruz. Kripto hariç her şeyin gerçekten etkileneceğini düşünüyorum.”

Morehead, kripto piyasalarının para politikasını sıkılaştırmaya karşı benzersiz bir esnekliğe sahip olduğunu kanıtlayacağını söylüyor. Morehead, tahvillerin, gayrimenkullerin ve hisse senetlerinin aksine, kripto varlıklarının, çoğu piyasa katılımcısının zaten beklediği artan faiz oranlarından etkilenmeyeceğini söylüyor.

“Kısmen haklıysak, tahvil getirileri yüzde beş veya daha fazla olacak, bu açıkça tahvil fiyatlarını eziyor, ancak hisse senetleri, gayrimenkul ve indirimli nakit akışı olan diğer her şeyi etkilemesi gerekiyor.

Bu yüzden, normal varlık sınıflarına bakan normal bir yatırımcı için düşünüyorum… sadece ‘hey, eğer işe koyacak paramız varsa, bunu başka herhangi bir şeyde çalıştırmayı hayal etmek zor,’ diyecekler. ‘ ve kriptonun faiz oranlarıyla bağlantısı tamamen kesilmelidir.”

Tecrübeli kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC) gibi bir varlığın faiz oranlarındaki değişikliklere kayıtsız kalması gerektiğini söylüyor. Kripto pazarlarının bu gerçekle başa çıkmaya başladığını ve nihayetinde borsadan ayrıldığını tahmin ediyor.

“Bitcoin gibi bir yardımcı program tokeninin oranların yüzde sıfır, beş, on olup olmadığına gerçekten dikkat etmesi için hiçbir neden yok. Bunun neden önemli olması gerektiğini anlamıyorum, bu yüzden hepimizin on yıldır konuştuğu bir hikaye olan ayrılacaklarını düşünüyorum. Gerçek şu ki, Bitcoin tipik olarak diğer her şeyle ilişkili değil, ancak S&P’nin büyük bir gruptan çıktığı bu stres anlarında gerçekten ilişkili hale geliyor.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Urboshi/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap