Pantera Capital, Yatırımcıları Bu Yıl Hisse Senetlerinden, Tahvillerden ve Gayrimenkullerden Kaçacaklarını Uyardı, Devasa Kripto Rallisinin Geldiğini Tahmin Ediyor

 Pantera Capital, Yatırımcıları Bu Yıl Hisse Senetlerinden, Tahvillerden ve Gayrimenkullerden Kaçacaklarını Uyardı, Devasa Kripto Rallisinin Geldiğini Tahmin Ediyor

Büyük bir Amerikan hedge fonunun başkanı, Bitcoin’in (BTC) çöküşlerinin ve pompalarının ileriye doğru daha az oynak olacağını düşünüyor.

Yeni bir blog yazısında, Pantera Capital CEO’su Dan Morehead diyor BTC’nin daha fazla kurumsal mülkiyeti ve daha yüksek bir Bitcoin piyasa değeri, en iyi kripto varlığının fiyat dalgalanmalarını yumuşatacaktır.

“Zaten %80’lik iki ayı piyasasına sahip olsak da, bunların ilkel geçmişimize ait olduğuna inanıyorum. Gelecekteki ayı piyasaları daha sığ olacak. Önceki ikisi -%61 ve -54 idi.

Ne yazık ki, bedava öğle yemeği yok. Öte yandan, muhtemelen artık 100x rallilerini de görmeyeceğiz.”

Morehead, mevcut ayı piyasasının bittiğini ve Bitcoin’in yeni bir ralli döngüsüne geçtiğini savunuyor.

“Yatırımcılar blok zinciri için hisse senedi, tahvil ve emlak piyasalarından kaçarken, önümüzdeki 6-12 ay büyük bir ralli görecek.”

CEO ayrıca, Nisan ayı başlarında BTC’nin, Bitcoin pazarı için “nadir” bir ucuzluk seviyesi olduğunu söylediği 11 yıllık üstel büyüme trendinin %56 altında olduğunu da belirtiyor.

Kaynak: Pantera Capital

Bitcoin, yazı yazılırken 41,341 dolardan işlem görüyor. BTC son 24 saatte %4’ten fazla arttı, ancak bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden %4’ten fazla düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/RomanYa/Sensvector
Yorum Yap