Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Paypal ile Kri̇pto Para Nasıl Satın Alınır?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Paypal ile Kri̇pto Para Nasıl Satın Alınır?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

PayPal’ın ödeme yöntemiyle kripto satın almanın birkaç farklı yolu vardır. Her durumda, bu ödeme işlemcisini destekleyen bir platform bulmanız gerekir.

Kullanabileceğiniz bir platform LocalBitcoins. Ancak, esasen nakit parayla satın alıyorsanız, paranızı PayPal hesabınız üzerinden yatırmanızla aynı şeydir. Kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri için başka bir platform, temelde LocalBitcoins’in daha küçük sürümü olan Paxful’dur.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ABD dışından kullanıcılar eToro işlem platformunu kullanabilir. EToro’nun kripto satın almanıza izin veren normal kripto para birimi borsalarından nasıl farklı olduğunu düşündüğümüzde dikkate alınması gereken birkaç önemli şey var. eToro, Bitcoin’inizi başka bir kripto para birimine dönüştürmenize veya başka birine göndermenize izin vermez – bunları yalnızca fiat para birimlerine geri döndürebilirsiniz. Başka bir deyişle, bu ticaretten ziyade yatırım ve portföy oluşturma için daha fazladır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap