Quant Analist Plan B, Bitcoin’in Tüm BTC Tarihinde Şu Anda Boğalar İçin En İyi Fırsatı Sunduğunu Söylüyor

 Quant Analist Plan B, Bitcoin’in Tüm BTC Tarihinde Şu Anda Boğalar İçin En İyi Fırsatı Sunduğunu Söylüyor

Takma adlı kripto analisti Plan B, bir siyah kuğu olayı hariç, tüm göstergelerin önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC) için parlak bir geleceğe işaret ettiğini söylüyor.

Kantitatif analist Blockware Intelligence ile bir YouTube röportajında ortaya koymak sayısız Bitcoin metriğinin neden bu kadar olumlu göründüğünü düşünmesinin nedeni.

“Ay çocuğu olarak adlandırılma riskine rağmen, tüm sinyaller, temelde stoktan akışa benzer görünsün. [S2F] örneğin zincirleme, gerçekleşen üst sınır veya diğer metrikler veya haberlerde, makro haberlerde, Bitcoin’e açılan ülke sayısı. Her şey olumlu.”

Plan B, emtia piyasalarında geleneksel olarak kullanılan ve bir varlığın arzını, üretildiği oran olan Bitcoin ile karşılaştıran stok akış (S2F) modelini uygulamakla bilinir. Bitcoin son zamanlarda Plan B’nin S2F modeline göre düşük performans gösterse de analist, amiral gemisi kripto için hala büyük rallilerin olduğunu söylüyor.

Tüccar, BTC’nin bir sonraki rallisini rayından çıkarabilecek beklenmedik kalıntıların olasılığının, bir sonraki rallinin başladığının bir göstergesi olarak Bitcoin vadeli işlem primlerinin ne zaman artmaya başladığını takip ettiğini söylüyor.

“Elbette siyah bir kuğu olabilir. Elbette geçmişte görmediğimiz veya gerçek bir siyah kuğu olan bir şey olabilir ama volatilite düşük, vadeli işlem primi düşük.

Bunu bir şahin gibi izliyorum. Eğer bu tekrar yükselirse – kaldıraç piyasaya tekrar girerse.”

Plan B, şu anda Bitcoin yatırımcılarının çantalarını doldurmaları için ideal bir fırsat olduğuna inandığını söyleyerek sözlerini sonlandırıyor.

“Uykudaki paralar, kâr eden insanlar, zarar gören insanlar, siyah bir kuğu olmadan, bunun Bitcoin tarihinde gördüğümüz en iyi satın alma fırsatlarından biri olduğuna dair başka bir senaryo hayal edemiyorum.

Hatta 2016, 2011, 2013 veya 2012’nin başına bile uyumludur. Boğa koşusunun başlangıcı.

Kulağa ay çocuğu gibi geldiğini biliyorum ama ben olaya böyle bakıyorum.”

Mart ayında, tüccar, Bitcoin’in bu yıl bir ara 300.000 $ ‘a yaklaşabileceği bir senaryo sundu.

Yazma sırasında, Bitcoin Pazar günü 40.000 dolar seviyesinin altına düştükten sonra güzel bir şekilde sıçradı, şu anda günde yüzde bir artış ve 41.430 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Dijital Mağaza
Yorum Yap