Reddit’in Kurucu Ortağı ‘Kripto Baharında’ Olduğumuza İnanıyor

Reddit'in kurucu ortağı kripto pazarlarının Spring'e girdiğine ve bu alandaki güçlü gelişmenin yaşandığının altını çizdiğine inanıyor.

Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, blok şifreleme teknolojisi için anlamlı uygulamaları çevreleyen gelişimin önemini belirterek “kripto baharında” tamamen yerleşmiş sanal para ekosistemini tanımladı.

Yahoo Finance ile 23 Mayıs’ta yayınlanan bir röportajda Ohanian şunları söyledi : “Şu anda en üst düzey mühendisler, ürün geliştiriciler, tasarımcılar, blok zincirinin üzerine gerçek çözümler üretme açısından gerçek bir kripto kaynağı görüyoruz.”

Ohanian şu an “bir süredir kripto para servetinin bir yüzdesini tuttuğunu belirtti ve,“ Hala bu konuda kendimi oldukça iyi hissediyorum, çoğunu değiştirmek istemiyorum ”dedi.

Reddit kurucu ortağı kripto varlıklarını “ ihtiyatlı bir korunma ” olarak nitelendiriyor. Wall Street’in OG’lerinin şimdi kripto paralara girdiğini ve Bitcoin satın aldığını görmek ilginç. Giderek burada kalmak için burada olduğunu gösteriyor diyerek belirtti.

Bu ayın başlarında, Reddit kripto tabanlı Topluluk Puanları ödül sistemini Ethereum’un ( ETH ) Rinkeby test ağında başlattı ve yıl sonuna kadar Ethereum ana ağına geçiş planlarını açıkladı .

Kripto paraların tüm platformlara ve uygulamalara etki etmesi ve popülerliğini arttırması Reddit kurucusununda gözünden kaçmamış olmalı. Tüm dünya tarafından kabul görmeye başlayan kripto paralar için güçlü bir gelecek bizleri bekliyor.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi