Ripple, Yeni Borsa Listelemesi ile Yükselecek mi?

 Ripple, Yeni Borsa Listelemesi ile Yükselecek mi?

Ripple’ın XRP’si bugün önemli kazanımlar elde ettiğinde, işler iyiye gidebilir. XRP, BTC ve USDT ile eşleştirilmiş en iyi 50 kripto para borsasında WhiteBIT’te yeni bir liste yaptı.

XRP İçin İşler İyiye Mi Gidiyor?

Ripple’ın XRP’si, geçen yıl en iyi 10 madeni en kötü performans gösteren 2019’u felaketle sonuçladı ve yılı 20 sentten daha az bir madeni parayla bitirdi. Ancak, 2020’de, XRP çoğu madalyonun trendini takip ediyor gibi görünüyor.

XRP Çizelgeleri

Yavaş toparlanmaya başladı ve Mart ayında aşırı piyasa oynaklığına maruz kalmadan önce ivme kazandı. Şimdi, 30 sentin hemen altında olan XRP, son 24 saatte% 8,49’luk bir kazançla umut verici görünüyor.

XRP’nin iyileşmesini sağlayan nedir? Eh, muhtemelen birkaç faktör, ancak yeni bir değişim listesi kesinlikle yardımcı olacaktır. Bu hafta sonu, WhiteBIT borsası, XRP’nin borsasına katılacağını duyurdu.

Aralık 2018’de piyasaya sürülen WhiteBIT, sağlam bir Avrupa tabanına sahip. % 0,1 oranında düşük işlem ücretleri ve hem kriptodan kriptoya hem de kriptodan fiat işlemlerine kadar sunuyor. Ayrıca, gerekli Avrupa Değişim ve Saklama lisanslarına sahiptir ve iddia edilen tüm KYC ve AML gereksinimlerini karşılamaktadır.

Bu borsadaki yatırımcılar anlık işlemlerin tadını çıkarabilir,% 9’a kadar faiz elde ederken USDT’yi bahis etme olanağına sahip olabilirler. Borsa ayrıca bir dizi ticaret aracı ve ek özellikler sunar. WhiteBIT’in de “yakında geliyor” olarak marj ticareti listesi var ve XRP vadeli işlemlerinin popülaritesi ile bu daha fazla müşteri getirebilir.

Ripplenet Teknolojisi Dalgalanmalar Yapmayı Sürdürüyor

Ripple’ın ödeme teknolojisini tehdit eden merkez bankası dijital para birimlerinin korkularına rağmen, Ripple Labs, RippleNet teknolojisi için yeni kullanım örnekleri bulmaya devam ediyor.

Money Gram, American Express ve Santander bankası da dahil olmak üzere 300’den fazla ortağıyla RippleNet çekişmeye devam ediyor.

Kısa süre önce, Güneydoğu Asya pazarını Tayland’daki büyük havale kurumlarıyla ortaklık imzalayan büyüyen listesine ekledi.

Davalar ve tartışmalı boşaltma sorunları bir yana, yeni bir liste, 2020’de daha iyi bir performans görecek olan XRP için bir yükseliş işaretidir.

Yorum Yap