Robinhood, Dogecoin Rival Shiba Inu (SHIB) ve Üç Ek Altcoin’i Listeledikten Sonra Kripto Rallilerini Ateşledi

 Robinhood, Dogecoin Rival Shiba Inu (SHIB) ve Üç Ek Altcoin’i Listeledikten Sonra Kripto Rallilerini Ateşledi

ABD perakende ticaret devi Robinhood, serisine dört yeni kripto para birimi ekleyerek, dijital varlık piyasalarının geri kalanı durgunlaşırken rallileri tetikledi.

Değişim platformu, Dogecoin rakibi Shiba Inu (SHIB), akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve borç verme protokolü Bileşik (COMP) için sürpriz destek başlatıyor.

Dört kripto varlığına artık Robinhood’un 2021’e göre 22,7 milyon kişilik devasa kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir olacak. sayılar.

Açıklamanın bir parçası olarak Robinhood, duyuruyu retweetleyen ilk 10.000 kişiye 100.000 dolar değerinde SHIB vereceğini söyledi.

Yeni kriptoyu düşürdük 👀

Ve bunun 100 bin dolarını veriyoruz. Biraz almak için bu tweet’i Robinhood Kullanıcı Adınızla (@dahil!) alıntılayın 🪙 #RobinhoodKripto

İlk 10K alıntı tweet’leri 10$ SHIB alacak. pic.twitter.com/0jsBKYfJvw

— Robinhood (@RobinhoodApp) 12 Nisan 2022

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve kripto para piyasalarının çoğu geçen hafta önemli düzeltmeleri atlatmasına rağmen, dört altcoinden üçü mütevazı sıçramalar yaşadı.

Haber üzerine Poligon (MATIC) %7 artışla 1,37 dolardan 1,44 dolara yükseldi, COMP yaklaşık %8 yükseldi. Shiba Inu (SHIB), 0.0000229 dolardan 0.0000287 dolara %30 ralli kaydetti ve o zamandan beri kazanımlarının çoğunu elinde tuttu.

DOGE rakibi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça uzakta olmasına rağmen, şu anda günde %16 ve geçen yıla göre %24597.2 gibi devasa bir artış gösteriyor.

Solana haberlerden çoğunlukla etkilenmedi ve şu anda gün için %0,3 yükselişte.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/KeremGogus/WindAwakeSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap