RUNE %20 Rallisini Sürdürebilir mi?, Bu Analist Neden Bundan Şüphe Ediyor?

 RUNE %20 Rallisini Sürdürebilir mi?, Bu Analist Neden Bundan Şüphe Ediyor?

THORChain (RUNE) geçtiğimiz ay önemli bir ralli gördü. Bu merkezi olmayan çapraz zincirli köprünün yerel tokeni, gün içi %30 ralli ile 2022’nin en düşük seviyesinden yaklaşık 3$’a yükseldi ve mevcut seviyelerine ulaştı.

İlgili Okuma | THORChain Özelliği Etkinleştiriyor, %30 Spike Takip Ediyor, Boğalar Bunu Sürdürebilir mi?

Yazma sırasında, RUNE’nin fiyatı son 24 saatte %11 ve geçen hafta %17 kârla 9 dolardan işlem görüyor.

Günlük grafikte bir rallide KOŞ. Kaynak: RUNEUSDT İşlem Görünümü

Binaen araştırma firması Santiment’ten analist Alerzio’ya göre, RUNE’nin şu anki rallisi, tüccarların tokenin kazanımlarını sürdürüp sürdüremeyeceğini merak ediyor. Boğalar kısa vadede 10 doları geçemezlerse veya kripto piyasası başka bir düşüş eğilimine girerse, kripto para birimi en düşük seviyelerini tekrar ziyaret edebilir.

Analist, RUNE’nin mevcut rallisinin “sağlıklı” olduğuna inanıyor. Fiyat yükseldikçe, tokenin işlem hacmi Nisan 2021’den bu yana en yüksek seviyesinde kaldı.

Ayrıca, sosyal medya platformlarında piyasa duyarlılığını ölçmek için kullanılan Ağırlıklı Duyarlılık, daha fazla kazanç önermektedir. Belirteç, bir yükseliş işareti olan mevcut seviyelerini iddia ettiği için bu metrik negatifte duruyor.

Kaynak: Santiment

Kripto pazarlarında operatörler, fiyatların kalabalığın beklentilerinin tersi yönde hareket etme eğiliminde olduğuna inanıyor. Bu nedenle, olumsuz bir duygu RUNE için daha fazla kazanç anlamına gelir. Analist, şu an için piyasada “açgözlülüğün ortadan kalktığını” söyledi.

Buna ek olarak, Binance ve FTX’teki fonlama oranları son fiyat hareketinde negatif bölgeden zar zor pozitife döndüğü için vadeli işlem piyasası boğaları destekliyor gibi görünüyor. Analist şunları ekledi:

Binnance’ın fonlama oranı pozitif (çok fazla değil) iken FTX’in fonlama oranı pozitif alanlara girmek üzere. bu “çok iyi değil ama çok da kötü değil” sinyali olarak kabul edilebilir.

Kaynak: Santiment

THORChain (RUNE) Gelecekteki Kazançlar İçin Potansiyel Karşı Rüzgar

Analist, THORChain (RUNE) geliştirici etkinliğinin RUNE’nin fiyatı için uzun vadeli bir engel olabileceğine inanıyor. Projenin ivmesini sürdürmek için yeni fikirlere ve önerilere ihtiyacı olduğunu iddia ediyor. Analist şu sonuca varmıştır:

RUNE’nin önceki rallisi sağlıklıydı. kısa vadede hala bir miktar fiyat potansiyeli var, ancak yeterli geliştirme faaliyeti olmadığı için uzun vadeli hodling için görünüm yeterince iyi değil.

Bununla birlikte, THORChain, yakın zamanda sentetik varlıklar olarak adlandırılan ağı için önemli bir özellik sundu. Bu, kullanıcılara BTC, ETH ve diğerlerinin fiyatına sabitlenmiş tokenlere erişme kapasitesi verir.

İlgili Okuma | En İyi DeFi İsimleri SUSHI, ThorChain, Diğerleri %10 Arttı

Böylece kullanıcılar yeni yatırım stratejilerinden ve ürünlerinden yararlanabilecekler. O sırada resmi bir THORChain gönderisi şunları söyledi:

Bir avantaj olarak, getiri üreten kasalara erişiminiz olacak ve fonlarını yatıracak ilk kullanıcılardan biri olacaksınız. Darphane sentezleri sınırlandırılacak ve erişim, THORChain havuzlarında ne kadar likidite olduğuna bağlı olacaktır.


Yorum Yap