Shark Tank Yatırımcısı Kevin O’Leary’ye Göre Devasa Para Duvarı Bitcoin ve Kripto Piyasalarına Girmeyi Bekliyor

 Shark Tank Yatırımcısı Kevin O’Leary’ye Göre Devasa Para Duvarı Bitcoin ve Kripto Piyasalarına Girmeyi Bekliyor

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary, düzenleyici netliğin kurumsal sermayenin kripto pazarlarına akmasına izin vereceğini söyledi.

Kitco News ile yeni bir röportajda, O’Leary tartışır ABD Senatörü Lummis ve Senatör Gillibrand’ın bir kripto düzenleyici çerçeve için son teklifi.

“Özellikle buradaki kurumlardan gelen geri bildirimlerden sonra şu sonuca varıyorum. [Bitcoin 2022] konferans, [that we] herhangi bir düzenleme alacaktır. Bize bir şey ver. Demek istediğim, bir varsayımda bulunacağız, çünkü bu iki taraflı ve endüstriden o kadar çok girdi aldılar ki, işe yarayacak bir şey elde edeceğiz.

Mükemmel olmayabilir, ama bir yatırımcı olarak sizin umursadığınız neden, Lummis’in başarılı olmasını istemeniz… Kurumsal sermayenin dev bir baraj, henüz yatırım yapamayan bir para duvarı gibi olması mı? Yani trilyonlarca dolarlık bir sermaye tıkacı – henüz kriptoya bir kuruş bile yatırılmadı. Tahsis etmeye başlarlarsa varlık değerlerine ne olacağını hayal edebiliyor musunuz? Oradaki yatırım bu.”

O’Leary, kripto piyasalarında kurumsal ilgiden söz edilirken, göreceli olarak “pratik olarak sıfır” olduğunu söylüyor. Düzenleyicilerin sermayeleri akmaya başlamadan önce büyük yatırımcılara yeşil ışık yakmaları gerektiğini söylüyor.

“Daha oyunda bile değiliz. Devlet serveti ve büyük emekli maaşı ile konuştuğunuzda – hiçbir şey. Öncelikle, bu özel servet, aile serveti, riskten korunma fonları, daha önce Bitcoin madencilerinin halka açık hisselerini satın alan bazı küçük kurumlar ama şimdi karbon denetimi konusunda endişeliler. Henüz görmüyorum. Gerçekten ihtiyacımız olan şey SEC ve ABD düzenleyicileri ve ardından tahsisler, öncelikle Bitcoin’de başlayacak.”

O’Leary, kurumların yatırım yapmak istedikleri düzenleyici netliği elde etmeleri için ne olması gerektiği sorulduğunda,

“Bunu yapmanın en kolay yolu, Kanadalıların yaptığını yapmak ve sadece Amerika’da işlem gören ilk Bitcoin ETF’sine izin vermek olacaktır. Hisse senetleri gibi menkul kıymetleri satın almak için önceden kurulmuş olan görevlere bir güvenlik olarak satın alınabilir. Bitcoin satın almak zorunda olmadıkları için ayrı bir cüzdan kurmak zorunda değiller – basitçe “Tamam, işte gerçek Bitcoin ile gerçek bir ETF var ve biz sadece 50 baz puan ayırabiliriz” diyebilirler. 100 milyar dolarlık yetki – ETF’yi satın alabiliriz.’ Bu, alınması en kolay yol olurdu.

Tahminimce buna izin vermeyecekler – bu ETF için birden fazla başvuru var ve bunların hiçbiri verilmedi… Hangisinin gerçekten lisanslandığı önemli değil çünkü hemen 10 tane daha gelecek. Ancak kurumların Bitcoin’in kendisini satın alırken uyumlu olmalarına izin vermek için düzenleyiciden bir emre ihtiyacımız olacak.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Lightboxx/NASA görselleri
Yorum Yap