Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin Ekosistemine Yatırım İçin 10 Yıllık Planını Açıkladı: Rapor

 Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary, Bitcoin Ekosistemine Yatırım İçin 10 Yıllık Planını Açıkladı: Rapor

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary’nin önümüzdeki 10 yıl içinde sürdürülebilir Bitcoin (BTC) madenciliği konusunda büyük bahisler yapmayı planladığı bildiriliyor.

O’Leary, Bitcoin’in enerji ayak izine ilişkin endişelerin artmasıyla, yararlanılacak fırsatlar gördüğünü söylüyor.

TV kişiliği Fortune’a yeşil Bitcoin madenciliğinin en büyük yatırım fırsatlarından biri olacağını ve on yıllık bir zaman ufku ile bakmayı planladığını söyledi.

O’Leary diyor hidroelektrik veya nükleer kaynaklardan gelen iletim hatlarının Bitcoin madencilik merkezlerine güç sağladığı ve potansiyel olarak komşu topluluklar için ek elektrik sağladığı “Norveç modelinin” daha fazla benimsenmesini beklediğini söyledi.

Shark, hidro-güçlü Bitcoin madenciliğine zaten yatırım yaptığını ve yavaşlama planı olmadığını söylüyor.

“Önümüzdeki 10 yılımı bunu yaparak geçireceğim.”

O’Shares Investments başkanı, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) halka açık şirketlerin iklim üzerindeki etkilerini açıklamalarını gerektiren bir teklifin düzenlenmesi ve uygulanmasının daha sürdürülebilir bir Bitcoin madenciliğine yol açabileceğini söyledi.

“ESG ile aynı fikirde olsanız da [Environmental, Social, and Governance] ya da SEC tarafından önerilenlere katılıp katılmadığınızı göz ardı edemezsiniz. Bununla başa çıkmak zorundasın. Bununla başa çıkma şeklim hidro ve nükleer enerji ile ilgili.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap