Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary, Düzinelerce Kripto Pozisyonu Olduğunu Söyledi – Ancak Başarılı Olmak İçin Sadece İki Kişiye İhtiyacı Var

 Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary, Düzinelerce Kripto Pozisyonu Olduğunu Söyledi – Ancak Başarılı Olmak İçin Sadece İki Kişiye İhtiyacı Var

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary düzinelerce kripto projesine yatırım yapmış olabilir, ancak çalışması için sadece iki tanesine ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Blockworks ile yeni bir röportajda, O’Leary diyor Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Hedera (HBAR), Helyum (HNT) ve Avalanche (AVAX) gibi kriptoları token yerine yazılım olarak gördüğünü söyledi.

Projelerin uzun vadede ayakta kalmasının tek yolunun masaya bir tür ekonomik değer getirmeleri olduğunu söylüyor.

“Bana sadece bir yatırım yaptığım Poligon’u verin… Temelde, ‘Bak, hadi işlemleri bir araya getirelim ve bunları tek bir işlemde Ethereum’a aktaralım, Hindistan’da çalışan gaz ücretlerini büyük miktarda azaltalım’ diyor. Peki, neden buna yatırım yapmayayım? Bu güzel bir fikir. Orada gerçek bir ekonomik değer var.

Helyum ile aynı, eğer değişecekse [telecommunications]. Bu fikri sevdim. Solana – blok zincirini hızlandıracak mı? İyi [Solana CEO] Sam Bankman-Fried, ‘Evet’ diyor. Neden buna %5’lik bir tahsisat koymuyorsunuz? Kimin kazanacağını bilmiyorum, 32 pozisyonum var. Çalışmak için sadece iki tanesine ihtiyacım var ve bir sürü para kazandım.”

O’Leary, mevcut kripto pazarını 1990’larda internetin ilk günleriyle karşılaştırıyor.

“Evet, bunlardan bazıları Pets.com olacak, ancak diğerleri muazzam değer katacak ve nesillerinin Google’ları ve Microsoft’ları olacak.”

O’Leary ayrıca sermayesinin %20’sini kriptoya adadığını da belirtiyor.

“Bir varsayımda bulunuyorum ve yanılıyor olabilirim ancak önümüzdeki 10-12 yıl içinde kripto, S&P’nin 12. sektörü olacak. 11 sektör var. Bir devlet fonunun veya emeklilik planının sermayeyi nasıl yönettiğine bakarsanız – diyelim ki 100 milyar doları var, benim çalıştığım dünya bu – herhangi bir sektörde %10’a kadar ve herhangi bir isimde %5’e kadar tahsis ediyorlar.

Benim gibi kripto konusunda gerçekten iyimserseniz, işletmeci şirketin sermayesinin %20’sini kriptoya ve %5’ten fazlasını herhangi bir madeni paraya, jetona, blok zincirine veya ikinci seviyeye, ne demek isterseniz isteyin. O. Ben de böyle yaptım – 32 pozisyonum var, sermayenin %20’sini bağladım. Cehennem gibi dalgalı, ama benim için sorun yok çünkü önerilen tüm bu politikanın bir noktada kabul edileceğini varsayıyorum.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/EgudinKa/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap