Shark Tank’tan Kevin O’Leary Büyük Kripto Portföyünü Açıkladı, Solana, Poligon ve Üç Ek Altcoin Biriktirdiğini Söyledi

 Shark Tank’tan Kevin O’Leary Büyük Kripto Portföyünü Açıkladı, Solana, Poligon ve Üç Ek Altcoin Biriktirdiğini Söyledi

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, bir dizi farklı altcoin ve Ethereum (ETH) rakibine büyük bahisler yaparak kripto portföyünü maksimuma çıkardığını söyledi.

yeni bir röportaj yapmak Scott Melker podcast’inde yatırımcı, dijital varlıkların para biriminden daha fazla yazılım olduğunun farkına vardığını ve onu çok çeşitli altcoinlere tahsis etmeye yönlendirdiğini söylüyor.

O’Leary, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), yüksek hızlı kripto para ağı Hedera Hashgraph (HBAR), merkezi olmayan değişim (DEX) Serum (SRM) ve Nesnelerin İnterneti odaklı ağ Helyum’u (HNT) öne çıkarıyor. favori projelerinden bazıları olarak.

“İnanıyorum [crypto] bir noktada ekonominin 12. sektörü olacak. 10 yıl falan alacak ama bakıyorum ve kendi kendime bunun tamamen yazılım yeniliği olduğunu söylüyorum. Bitcoin bir madeni para değil, yazılımdır…

Bakıyorum ve çok bahse girmem gerektiğini söylüyorum, çok şanslıyım [that] Dünyanın her yerindeki tüm bu geliştirme ekipleriyle tanışıyorum ve onlara özel olarak yatırım yapabilirim. Sadece Polygon’a büyük bir miktar para koydum…HBAR, oradayım, Solana, Serum, Helyum, yani 32 pozisyonum var.”

O’Leary, şu anda çoğu blok zincirinin ek teknoloji olmadan dünya çapında benimsenmeye ölçeklenemediğini göz önünde bulundurarak, Solana gibi yüksek verimli zincirlerin ve Polygon gibi katman-2 çözümlerinin büyük potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

“Bu, 100 kat üretkenlik elde edebileceğiniz Solana’ya bahse girmeye başladığınız yer…

Bu noktada, bunu gerçekten finansal hizmetler verimliliği olarak düşünmeye başladım, bu yüzden bir bakıma bu konuda çok fazla özel sermaye yapıyorum.

Polygon’da özel bir pozisyona yatırım yaptığımda, Ethereum’da gaz ücretlerini azaltmanın bir yolu olacağını düşündüğüm uzun vadeli bir yatırımdır ki bence öyle. Dolayısıyla benim için bunlar yatırım yapmaya değer yenilikler.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NextMarsMediaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap