Shiba Inu Robinhood Listesinde Nasıl %20 Arttı, Volatiliteye Dikkat Edin

 Shiba Inu Robinhood Listesinde Nasıl %20 Arttı, Volatiliteye Dikkat Edin

Popüler aracı kurum Robinhood, kullanıcıları için Shiba Inu’yu (SHIB) listeledi. Bu listeyle ilgili aylarca süren söylentilerden sonra, platform resmi Twitter hesabı aracılığıyla resmileştirdi.

İlgili Okuma | Robinhood Birinci Aşamada 1000 Kullanıcıya Kripto Cüzdan Verecek

Buna ek olarak, platform Shiba Inu’yu (SHIB) benimsemeyi teşvik etmek için 100.000 dolarlık bir kripto hediyesini duyurdu. Kullanıcılar, Twitter üzerinden Robinhood ile etkileşim kurarak fiyatın bir kısmını kazanma şansına sahip oluyor.

Yeni kriptoyu düşürdük 👀

Ve bunun 100 bin dolarını veriyoruz. Biraz almak için bu tweet’i Robinhood Kullanıcı Adınızla (@dahil!) alıntılayın 🪙 #RobinhoodKripto

İlk 10K alıntı tweet’leri 10$ SHIB alacak. pic.twitter.com/0jsBKYfJvw

— Robinhood (@RobinhoodApp) 12 Nisan 2022

Duyuru, SHIB ve Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) fiyatları üzerinde olumlu bir etki yaptı. Hemen ardından, kripto para birimi, yıllık en düşük seviyelerinden yükselme eğilimine başladı.

CoinGecko’dan gelen veriler, SHIB’nin yazı yazılırken 0.00002000 dolardan 0.00002680 dolara yükseldiğini gösteriyor. Bu, geçen haftaki %1 karla karşılaştırıldığında, son 24 saatte %20’den fazla bir artışı temsil ediyor.

4 saatlik grafikte SHIB yükseliyor. Kaynak: SHIBUSDT İşlem Görünümü

Beklendiği gibi, fiyat artışıyla birlikte kripto para birimi oynaklıkta ve işlem hacminde bir artış yaşadı. Bu, piyasa katılımcıları için tehlikeli koşullar sağlayabilir.

Araştırma firması Santiment, Shiba Inu (SHIB) için %30’luk bir pompa kaydetti ve onu bugün Robinhood’da listelenen kriptonun en iyi performansı gösteren kişi yaptı. santim not alınmış:

Shiba Inu, Solana, Polygon ve Compound bugün #Robinhood’da listelendi. Özellikle $SHIB, +%30’luk bir pompa ile ilgideki en büyük artışı gördü. İşlem hacmi yüksektir ve bu varlıkların dördünün de çok yüksek oynaklığa sahip olması beklenmelidir.

Kaynak: Twitter üzerinden Santiment

Malzeme Göstergeleri (MI) tarafından sağlanan ek veriler, perakende yatırımcılardan (aşağıdaki grafikte sarı) ve yaklaşık 100.000 $’lık teklif emri olan yatırımcılardan satın alma baskısında bir artış olduğunu kaydeder. İkincisi, SHIB’nin fiyat hareketi üzerinde büyük bir etki yapıyor gibi görünüyor.

Daha küçük talep emirlerine sahip diğer yatırımcı sınıfları (yeşil ve kırmızı), SHIB’nin mevcut rallisine satış yapıyor. Kısa vadede, büyük yatırımcıların potansiyel olarak yükseliş momentumunun bir uzantısını görmek için fiyatı yaklaşık 0.000028 dolara zorlaması gerekiyor.

Büyük yatırımcılar (aşağıda mor renkte) SHIB’nin mevcut rallisini satın alıyor. Kaynak: Malzeme Göstergeleri.

Shiba Inu (SHIB) Daha Fazla Kullanım Durumunun Lansmanını Görmek İçin

Boğaları desteklemek için Shiba Inu’nun arkasındaki ekip ilan edildi Metaverse projesinin ilk aşamasının lansmanı. Bu aşama Teklif Etkinliği olarak adlandırılmıştır ve LEASH ve SHIBOSHI sahiplerinin erken yatırımcılar olmasını sağlayacaktır.

Katılmak için kullanıcıların cüzdanlarını SHIB.io web sitesine bağlamaları gerekir. Ayrıca topluluk, SHIB için daha fazla kullanım örneği görecek.

İlgili Okuma | Shiba Inu (SHIB) Robinhood Söylentileri Arasında %50 ATH’ye Atladı

Projenin arkasındaki ekibin iddia ettiği gibi, belirteç, kullanıcıların faaliyetler gerçekleştirmesi, arazi arazilerini yeniden adlandırması ve arazi kiralaması için yerel Metaverse platformunda kullanılacak. Bu kullanım durumları, yükseliş momentumuna katkıda bulunabilecek belirli bir miktarda SHIB yakacaktır.
Yorum Yap