Silks, İlk Safkan At Yarışı Metaverse’ini Geliştirmek İçin 2 Milyon Dolarlık Finansman Sağladı

 Silks, İlk Safkan At Yarışı Metaverse’ini Geliştirmek İçin 2 Milyon Dolarlık Finansman Sağladı

Türev NFT’leri içeren türünün ilk örneği türev oyna-kazan (P2E) metaverse oyunu Game of Silks (Silks), 2 milyon dolarlık finansmanı başarıyla güvence altına aldı. Bu taze sermaye enjeksiyonu, Kentucky Derbisinden ve Silk’in ilk NFT koleksiyonunun yakında piyasaya sürülmesinden sadece haftalar önce geliyor. Önde gelen bir safkan at yetiştirme ve yarış şirketi olan Tropical Racing Inc., Silks projesine stratejik ve finansal destek sunan birçok şirket arasında yer alıyor.

Tropical Racing Inc.’in CEO’su ve Game of Silks’in kurucu ortağı Troy Levy şöyle açıklıyor: “Bugün Game of Silks ile duyurulan işlem Tropical Racing ve hissedarlarımız için eşsiz bir fırsatı temsil ediyor. Bu ortaklığın Tropical’in büyümesini hızlandırma ve aynı zamanda safkan at yarışı endüstrisini gelecek nesil spor meraklılarına tanıtma potansiyeline sahip olduğu konusunda iyimseriz.”

Silks ekibi ayrıca 27 Nisan 2022’de Silks Genesis Avatar Collection adlı ilk NFT teklifini başlatmaya hazırlanıyor. Silks Avatarları, bir kullanıcının benzersiz kimliğini ve Silks metaverse içindeki oyun içi varlıklarının sahipliğini temsil edecek ve onları bir Silks ekosisteminin kritik bileşeni. Kullanıcılar, Silks web sitesi aracılığıyla Silks Genesis Avatar Mint’e erken erişim elde edebilir veya beyaz liste erişimi vasıtasıyla İpek Anlaşmazlığı satıştan önce.

Safkan At Yarışı Metaverse’e Geldi

Özünde Silks, sürükleyici, beceri tabanlı ve yenilikçi bir P2E’dir. oyun NFT’ler, oyun içi ödüller ve yerel jetonları $SLK ve $STT aracılığıyla tüm deneyimi oyunlaştırırken kitleler için yarış atı sahipliğini teşvik etmeyi amaçlayan.

Haziran 2021’de kurulan Game of Silks, safkanlara ve at çiftliklerine sahip olmayı herkes için erişilebilir kılmayı amaçlayan yerel bir kazan-kazan (P2E) ekonomisine sahip, türev blok zinciri tabanlı bir metaverse’dir. Buna göre, her Silks NFT, Amerika Birleşik Devletleri’nde kayıtlı en iyi bir yaşındaki safkan yarış atlarının tokenize edilmiş bir klonudur. Tüm Silks NFT’leri, gerçek dünyadaki atların soyunu, antrenman ilerlemesini ve yarış performansını izlemek için kullanılacak ve gerçek atlar yarışları kazanıp yavruları yetiştirdikçe NFT sahiplerini oyun içi jetonlar ve diğer avantajlarla ödüllendirecek.

Sunulan Silks NFT’ler organik olarak kıttır, yani diğer projeler istedikleri kadar NFT basabilirken, Silks NFT’ler gerçek dünyadaki gerçek atların sayısıyla sınırlıdır. Sonuç olarak, Silks ekibi piyasayı manipüle edemez veya dolaşımdaki NFT’lerin değerini sulandıramaz. Ek olarak, Silks ayrıca kendi DAO’sunu (merkezi olmayan özerk organizasyon) içerir, böylece tüm gelirin topluluk üyeleriyle paylaşılmasını sağlar.

Game of Silks CEO’su ve Kurucu Ortağı Dan Nissanoff, önde gelen bir safkan at yetiştirme ve yarış şirketi Tropical Racing Inc.’in desteğini vurgulayarak, “Tropical Racing gibi stratejik bir yatırımcının turumuza erken bir yatırımcı olarak katılmasından heyecan duyuyorum… derin endüstri uzmanlığı ve bizimki gibi bir türev meta veri deposu projesinin yürütülmesi için kritik olan değerli bir ağ getirin.”


Yorum Yap