Solana Kurucusu, Büyük Yükseltme Onaylanmadıkça Bitcoin’in Kullanıcıların Toplu Çıkışına Tanık Olacağını Söyledi

 Solana Kurucusu, Büyük Yükseltme Onaylanmadıkça Bitcoin’in Kullanıcıların Toplu Çıkışına Tanık Olacağını Söyledi

Solana (SOL) kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC), bir hisse kanıtı mekanizmasına geçmediği sürece sonunda tüm kullanıcılarının diğer platformlara geçtiğini göreceğini söylüyor.

yeni bir röportaj yapmak CNBC sunucusu ile akıllı sözleşme platformunun kurucusu Kate Rooney, geçiş yapmazsa, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı da dahil olmak üzere, iş kanıtı madenciliği sistemlerinin gelecekte kısır olacağını söylüyor.

“İnsanların kullandığı ağların çoğunun sonunda hisse kanıtı olacağını düşünüyorum. Bu muhtemelen bana söyleteceğiniz en tartışmalı şey: Bahse girerim eğer [Bitcoin] Proof-of-stake’e geçmez, kimse onu kullanmayacak.”

Yakovenko, gelecekteki blok zinciri kullanıcılarının ne tür sistemleri tercih edeceğini tahmin etme konusunda mühendislik lojistiği ve enerji verimliliğinin oyundaki en büyük faktörler olduğunu söylüyor.

“Bence bir hisse ispatı sistemi kurmak daha verimli olduğu için mühendislik açısından aynı seviyede güvenlik sağlıyor ama çok daha az enerji kullanıyor, öyleyse neden olmasın?”

Yakovenko, BTC’nin geliştirilebilecek bir katman-1 ağından ziyade bir değer deposu olmaya daha uygun olduğunu söylemeye devam ediyor ve bunun bile çizgiyi tutabileceğinden emin değil.

“Bence Bitcoin’in felsefesi ve hedefleri tamamen değer saklama ile ilgili ve bu belki de oluşturabileceğiniz en basit uygulamayı gerektiriyor. Belki şimdilik bu işe yarar, ancak 10 yıl sonra ne olacağını göreceğiz.”

?

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap