Stablecoin RSV’sini ve Utility Token RSR’yi Destekliyor

 Stablecoin RSV’sini ve Utility Token RSR’yi Destekliyor

Bitcoin.com’un Borsası büyümeye devam ediyor ve son birkaç ay boyunca platform, tanınmış bir dizi token için destek ekledi. Bu hafta, alım satım platformu Reserve stabilcoin (RSV) ve projenin faydalı belirteci (RSR) için destek ekledi. Bitcoin.com Exchange kullanıcıları, Bitcoin cash ( BCH ) ve tether ( USDT ) gibi işlem çiftleriyle RSV ve RSR ticareti yapabilirler.

Bitcoin.com Borsası İki Yedek Jeton Ekledi – RSV ve RSR

Geçen Eylül ayında Bitcoin.com Borsası işlem platformunu başlattığından bu yana hizmet önemli bir büyüme kaydetti. Borsa, çeşitli farklı kripto para birimleri sunan, kullanımı kolay bir ticaret motorudur. Barındırılan Popüler dijital varlıklar platformu litecoin gibi paraları (dahil LTC ), dalgalanma ( XRP ), tron ( TRX ), zcash (Zec), yıldız ( XLM ), kısa çizgi ( DASH ) ve eos ( EOS cinsinden piyasalara ile eşleştirilmiş) Bitcoin Cash ( BCH ), ETH , BTC ve Tether ( USDT ) gibi temel para birimleri). Bu hafta, Bitcoin.com Exchange, Reserve projesinden iki farklı jeton ekledi . Reserve’ün arkasındaki ekip, herkesin parasının “güvenli olması” gerektiğine inanıyor, aynı zamanda “evrensel bir değer deposu inşa ettiklerini” de vurguluyor.

Hedefleri tamamlamak için, Reserve ekibi projenin giderek merkezsiz hale gelen üç farklı aşamadan geçeceğini kaydediyor. Reserve’ün yaratıcıları, kripto para birimlerinin çok daha iyi bir para türü olduğunu düşünüyor, ancak hem erişilebilir hem de bir hesap birimi olarak kullanılabilecek bir değer deposu olmalı. Rezervlerin teminatla desteklendiği ve ABD dolarına sabitlendiği durumlarda projenin ilk aşaması daha merkezileştirilecektir. İkinci aşama, bir “varlık sepeti” kullanmayı ve yine de ABD Doları sabitlemeyi sürdürmeyi hedefliyor. “Ve üçüncü ve son aşamada,” diyor Reserve ekibi. “Rezerv’in gerçek satın alma gücünü dengelemek için terk edilecek olan dolar pegidir.

 

Stablecoins Uçucu Piyasalara Karşı Hedge Sağlıyor

Bitcoin.com Exchange kullanıcıları artık BCH ve USDT ile Reserve tokenlerini alma veya ticaret yapma şansına sahip olacaklar . Eklenecek iki jeton, stabilcoin (RSV) ve Reserve’ün faydalı jetonunu (RSR) içerir. Bir açık finansman stabilcoin RSV satın alındığında, ekip RSV’yi elde etmek için kullanılan varlıkların “teminat akıllı sözleşmesinde tutulduğunu, bu nedenle daima 1: 1 teminat bulunduğunu” söylüyor. RSR belirteci, Reserve ağında sayısız rolü olan bir yardımcı belirteçtir. Reserve projesinin merkezi olmayan fiyat- sabitleme planı Makerdao’nun çalışma şekline benzer.

Exchange.Bitcoin.com – Kripto para birimi portföyünüzü güvenli bir şekilde satın almak, satmak ve oluşturmak için güvenebileceğiniz bitcoin değişimi. Bugün kaydolun ve birkaç dakika içinde dijital varlıklarla işlem yapmaya başlayın.

Reserve gibi stablecoinler, arbitraj arayan ve kripto ekonomisi kaydığında değerde büyük düşüşlere karşı korunmak isteyen yatırımcılar için bir dizi avantaj sunuyor . Eğer yoksa kaydoldum bizim ticaret platformu için, işlemi hızlı ve kolaydır.

Exchange.Bitcoin.com’a kayıt yaptırmanız yeterlidir; en sevdiğiniz dijital varlıklarınızı anında ticaret, para yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Bitcoin.com’un kullanıcı arayüzü, kullanım kolaylığı için ve güvenli bir ortamda sorunsuz swaplar sunmak için yapılandırılmış profesyonel düzeyde bir ticaret platformuyla birlikte tasarlanmıştır.

Bitcoin.com Exchange’in sürekli büyümesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Yorum Yap