State Street Ortakları, Kurumsal Müşteriler için Kripto Muhafazası Sunmak İçin Copper ile Ortaklar

 State Street Ortakları, Kurumsal Müşteriler için Kripto Muhafazası Sunmak İçin Copper ile Ortaklar

Merkezi Boston’da bulunan bir banka holding şirketi olan Slate Street, müşterileri için kurumsal düzeyde dijital varlık saklama başlatmak için kripto altyapı sağlayıcısı “Copper” ile ortaklık kurdu.

  • Düzenleyici onayın ardından firma, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Solana ve Polkadot dahil olmak üzere en “aktif” kripto para birimlerinden bazıları için saklama hizmetleri sunacak.
  • “Firma, müşterilerin geçişine yardımcı olmak ve yeni dijital ekonomide başarılı olmak için sağlam altyapısını ve engin deneyimini kullanacak” diyor. basın bülteni Slate Caddesi tarafından sağlanmaktadır.
  • Copper ile olan ortaklık, Slate’in dijital varlıkları yönetmek için kendi firmasını yeniden kullanmak yerine altyapı sağlayıcısının mevcut teknolojisini kullanmaya istekli olduğunu gösteriyor. Copper, halihazırda 40’tan fazla borsada 450 farklı kripto para birimi için uzlaşma çözümleri sağlıyor.
  • Slate Street başkanı Nadine Chakar, şirketinin varlık sınıfıyla daha fazla ilgilendikçe müşterilerinin kripto tahsislerini desteklemek için altyapı oluşturduğunu söyledi.
  • Bu arada Copper COO’su Sabrina Wilson, ortaklığı kripto ile kurumsal katılım konusunda “çok önemli” bir gelişme olarak nitelendirdi.
  • Geçen yılın Temmuz ayında yapılan bir Sadakat araştırması, kurumsal yatırımcıların %70’inin gelecekte kripto satın almakla ilgilendiğini ortaya koydu.
  • Bu Ocak ayında, SEBA bankasının CEO’su kurumsal yatırımların Bitcoin’in fiyatını bu yıl 75.000 dolara çıkaracağını tahmin etti. ARK Invest CEO’su Cathie Wood, kurumsal paranın yalnızca %5’i varlığa girerse Bitcoin’in 500 bin doları geçebileceğine inanarak benzer nedenlerle yükselişte.
  • Slate Street’in yatırım yönetimi bölümü, 31 Aralık 2021 itibariyle 4,14 trilyon AUM’ye sahipti.
ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)

Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve ilk ay Binance Vadeli İşlemlerinde 100$ ücretsiz ve %10 indirimli ücret almak için bu bağlantıyı kullanın (şartlar).

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve depozitolarınızdan 7,000$’a varan PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın.


Yorum Yap