Stripe, İlk Deneme İçin Twitter ile Kripto Ödemeleri Sunacak

 Stripe, İlk Deneme İçin Twitter ile Kripto Ödemeleri Sunacak

Bu makaleyi paylaş

Stripe, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’u kullanarak kripto para birimi ödemelerini yönetecek. Twitter, içerikten para kazanma ürünlerinin kullanıcıları için Stripe’in kripto ödemelerini test eden ilk şirket olacak.

Stripe, Stablecoin Ödemelerini Entegre Ediyor

Stripe’a kripto ödemeleri geldi.

İçinde bir Cuma blog yazısı, ödeme firması, sosyal medya sitesinin premium ürünleri aracılığıyla gelir elde eden kullanıcılara USDC stabilcoin ödemeleri sağlamak için Twitter ile birlikte çalıştığını duyurdu. Artık seçili kullanıcılar, Twitter Ticketed Spaces ve Super Follows aracılığıyla elde edilen geliri bir Web3 cüzdanı aracılığıyla Polygon ağına çekmeyi seçebilir.

kısa video klip Resmi Stripe Twitter hesabı tarafından yayınlanan Rainbow, WalletConnect, Coinbase Wallet ve Metamask dahil olmak üzere çeşitli cüzdanların yeni kripto ödeme özelliğiyle uyumlu olduğunu gösteriyor. Stripe, Polygon aracılığıyla nakde çevrilen tüm kripto ödemelerinin, müşterinizi tanıyın gereksinimlerini de karşılayacak olan Stripe Connect aracılığıyla yönlendirileceğini söyledi.

Yeni Poligon entegrasyonu, Stripe’in kripto alanına yeniden girişini işaret ediyor. desteğin kesilmesi 2018’de Bitcoin ödemeleri için. Geçen ay, Stripe kurucu ortağı John Collison, şirketin kripto ticaretini desteklemeye yöneldiğini ancak herhangi bir özel ortaklığı açıklamadığını açıkladı. Stripe, ağın düşük işlem ücretleri nedeniyle ilk olarak Polygon’a ödeme eklemeyi seçse de, şirket gelecekte diğer kripto para birimlerinde ödeme seçenekleri eklemeyi planladığını söyledi.

Şu anda Ethereum’un en iyi ölçeklendirme çözümü olan Polygon, son aylarda kitlesel kripto kabulünü başlatmak için adımlar atıyor. Bugün, kripto projelerinin operasyonlarını yeni zincirlerde ölçeklendirmesine yardımcı olmak için Supernets adlı bir özelliği duyurdu ve ayrıca işlemleri Ethereum ana ağından daha yüksek hızda ve daha düşük maliyetle işleyerek ölçeklendirmeye yardımcı olabilecek teknoloji olan ZK-Rollups’tan yararlanan birkaç proje satın aldı. . Twitter da yakın zamanda Lightning Network üzerinden Bitcoin ödemeleri ve bir NFT kimlik doğrulama özelliği ekleyerek kripto para teknolojisini desteklemeye açık bir ilgi gösterdi. Şimdi, Stripe’ın yardımıyla alanı daha da kucaklamaya hazır görünüyor.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için hiçbir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Polygon Süpernetleri Açıkladı, 100 Milyon Dolarlık Hibe Paketi

Polygon, bir dizi yeni özelleştirilebilir “Süpernet” zincirini tanıttı. Ethereum ölçeklendirme çözümü, yeni ürününü kullanarak geliştirmeyi teşvik etmek için 100 milyon dolarlık hibe de duyurdu. Poligon Duyuruyor…

Stripe Kriptoya Geri Dönüyor

Stripe bugün kripto işletmelerini desteklemek için birçok kripto özelliğinin eklendiğini duyurdu. Bunlara kripto borsaları, fiat on-rampaları, cüzdanlar ve takas edilemeyen token pazarları dahildir. Stripe, 95 milyar dolarlık kriptoyu destekliyor…

Stripe, Kripto Ekibi İçin İşe Aldı

Ödeme devi Stripe, yeni kripto ekibi için işe alım yapıyor. Belirtilen amacı “Web3 ödemelerinin geleceğini inşa etmektir”. Stripe Mühendislik ve Kripto Başkanı Ortaya Çıktı…Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap