Taban fiyat düşüşünden sonra satışlar yükselirken Azuki servetleri tersine döndü

 Taban fiyat düşüşünden sonra satışlar yükselirken Azuki servetleri tersine döndü

Azuki’nin misli olmayan token (NFT) satışları, kurucu aleyhindeki halı çekme iddiaları nedeniyle %50 taban fiyat düşüşünden sonra son 24 saat içinde %800’den fazla arttı.

İlgili makaleye bakın: Twitter korsanı, sahte Azuki NFT düşüşünü tanıtmak için doğrulanmış hesapları devraldı

Hızlı gerçekler

Geçen gün 50 milyon ABD Doları değerinden fazla Azuki ticareti yapıldı ve koleksiyon şu anda toplam 710 milyon ABD Doları tutarında tarihi satış gerçekleştirerek onu sekizinci en büyük NFT koleksiyonu haline getirdi. CryptoSlam’e göre.Satış artışı, Salı günü taban fiyatta 16,2 ETH’den (38.484 ABD Doları) 8.3 ETH’ye (19.717 ABD Doları) düşüşün ardından geldi. CoinGecko.Salı günü, Azuki’nin takma adlı kurucusu Zagabond bir blog gönderisinde paylaşıldı önceki üç başarısız projeden öğrenilen dersler – CryptoPhunks, Tendies ve CryptoZunk.CryptoPhunks, telif hakkı endişeleri nedeniyle birden fazla listeden çıkarmanın ardından topluluğa geri verildi, Tendies ilgi eksikliği nedeniyle kapatıldı ve CryptoZunk yüksek gaz ücretlerine kurban gitti. , Zagabond yazdı. Bazı Twitter kullanıcıları, Zagabond’un başarısızlıklara verdiği yanıtın, kurucuların projelerini terk edip yatırımcıların fonlarıyla kaçtığında bir tür dolandırıcılık olan halı çekme özelliklerini yansıttığını iddia etti.Zagabond iddiaları reddetti.

İlgili makaleye bakın: BAYC’nin taban fiyatı, ApeCoin lansmanından bu yana 100 ETH’yi aştıSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap