Tek Bir Önemli Ölçüde Cardano’yu Aşan Uniswap: Analitik Firma Santimenti

 Tek Bir Önemli Ölçüde Cardano’yu Aşan Uniswap: Analitik Firma Santimenti

Kripto analitik firması Santiment, merkezi olmayan kripto borsası Uniswap’ın (UNI) geliştirme faaliyetleri söz konusu olduğunda hakim olmaya devam ettiğini söylüyor.

Bir Santiment tweet’ine göre Uniswap, yazılım geliştirme platformu GitHub’da günlük 1.430 gönderimle son 30 gün içinde en hızlı geliştirilen varlıktır.

Firma ayrıca öne çıkanlar Ethereum (ETH)-rakipleri Solana (SOL) ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT), sürekli gelişme ivmesi görüyor.

“Birçok olağan şüphelinin UNI, SOL ve DOT gibi en iyi geliştirme faaliyeti liderleri arasında saltanatlarını sürdürdüklerini gördük.

En son içgörümüzde, fiyatlar baskılanırken yörüngelerinin doğru yönde hareket edip etmediğine bakıyoruz.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment, Insights haber bülteninde ayrıntıları daha derine iniyor. diyor Kripto piyasaları düştüğünde proje geliştirme etkinliğini izlemenin tercih edilen bir ölçüm olduğunu.

Geçen ay Uniswap, günlük 1.070 GitHub gönderiminden sorumluydu ve Santiment şimdi projenin devam eden büyümesi hakkında şunları söylüyor:

“Uniswap, GitHub’daki günlük dikkate değer güncellemeler açısından en yakın projeden baş ve omuzlar üzerindedir. Uniswap’ın geliştirme faaliyeti, Ocak ortasından bu yana kesinlikle patladı ve ortalamanın biraz üzerinde gelişmiş bir altcoin’den en yakın projenin 3 katından fazla geliştirilen en üst seviyeye çıktı.

Ve şok edici olan şey, UNI’nin yılın başındaki ilk artışından sonra günlük başvurularda yükselmeye devam etmesi. Bu DeFi’nin fiyatı [decentralized finance] varlık geçen yıl bir darbe aldı, ancak bu hala göz önünde bulundurulması gereken bir ‘gelişme’.”

Kaynak: Santiment Insights

2021’de, Ethereum’a rakip ve ölçeklenebilir merkezi olmayan blok zinciri platformu Cardano (ADA), günlük GitHub gönderimlerinde öncülük etti, ancak Santiment, projenin 304 ekleme ile altıncı sıraya düştüğünü bildirdi.

“Cardano, 2022 ilerledikçe gözden düşmeye devam ettikten sonra artık en iyi 10 piyasa değeri varlığı değil.

2021 boyunca, dikkate değer GitHub gönderimlerine göre 1 numaralı geliştirilmiş varlıktı.

Ve bunun muhtemelen Ağustos ayında piyasaların geri kalanından muazzam ayrışmasıyla çok ilgisi vardı. Şu an itibariyle gelişme hızı biraz normalleşti.”

Kaynak: Santiment Insights

Solana, günde 408 GitHub gönderimi ile ikinci sırada yer alıyor ve Santiment, SOL’nin Ekim 2021 “manisinden” soğumasına rağmen projenin istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiğini belirtiyor.

“Solana, yaklaşık iki yıldır halka açık olarak işlem gören nispeten daha yeni bir varlık. Bununla birlikte, geliştirme faaliyeti, Ekim ayı sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan SOL çılgınlığından hemen önce yukarı doğru keskin bir adım attı.

Yaklaşık üç ay önce zirve yaptıktan sonra, gelişme hızı hafifçe sakinleşti. Ancak günde 408 başvuruyla Solana’nın arkasındaki ekip, varlığı sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyor.”

Kaynak: Santiment Insights

Polkadot ile ilgili olarak Santiment, projenin üretkenlik açısından geçen yıldan bu yana düştüğünü, ancak DOT’un günlük 325 ila 334 GitHub gönderimiyle hala dördüncü sırada olduğunu belirtiyor.

“Polkadot’un geliştirme ekibi, geçtiğimiz yıl boyunca geliştirme oranlarıyla zikzak çizdi ve 2021’de olduğu gibi şaşırtıcı günlük 450+ gönderim oranını tam olarak yerine getirmiyor.

Ancak piyasa değeri sıralamasında 16. sırada yer alan kripto para birimi, günde 334 GitHub gönderimi ile hala iyi bir yerde oturuyor.”

Kaynak: Santiment Insights
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Klerka/Voar CCSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap