Telegram, Kullanıcıların Bitcoin (BTC), Toncoin (TON) Ticareti Yapmasına ve Göndermesine İzin Veren Yeni Kripto Özelliği Ekliyor

 Telegram, Kullanıcıların Bitcoin (BTC), Toncoin (TON) Ticareti Yapmasına ve Göndermesine İzin Veren Yeni Kripto Özelliği Ekliyor

Popüler şifreli mesajlaşma uygulaması Telegram, kullanıcıların platformda kripto varlıkları gönderip almasına olanak tanıyan yeni bir özellik ekledi.

Telegram tarafından desteklenen bir kripto projesi olan Open Network (TON) Foundation, platformun 550 milyon kullanıcısının artık doğrudan sohbet pencerelerinden Toncoin (TON) gönderip alabildiğini ortaya koydu.

Ayrıca mesajlaşma platformunun yetkilisi ile etkileşime girebilirler. cüzdan botu Bitcoin (BTC) satın almak, takas etmek ve göndermek için.

Bot, kullanıcıların banka kartlarını kullanarak kripto varlıkları satın almanın yanı sıra diğer cüzdanlara para alışverişi yapmasına ve transfer etmesine olanak tanır.

şimdi gönderebilirsiniz #Toncoin doğrudan Telegram sohbetlerinde!

Herhangi bir Telegram kullanıcısına işlem ücreti ödemeden Toncoin göndermenin yeni bir yolu. Bu hizmetle artık uzun cüzdan adresleri girmeniz ve onayları beklemeniz gerekmeyecek.

Videoyu izleyin ve yeni özelliği test edin! pic.twitter.com/EtXSMFtJj6

– TON (@ton_blockchain) 26 Nisan 2022

Toncoin, Telegram’ın geliştirdiği ancak menkul kıymetler düzenleyicileriyle yasal bir savaşın ardından 2020’de terk ettiği merkezi olmayan katman-1 blok zinciri TON’a güç veren jetondur.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, o sırada Telegram’ı, o sırada TON blok zincirinin yerel kripto para birimi olan Gram’ın kayıt dışı satışı yoluyla menkul kıymet yasalarını ihlal etmekle suçladı. Dava, şirketin projeyi iptal etmesine neden oldu.

Açık kaynak geliştiricilerinden oluşan bir topluluk olan TON Vakfı, Telegram’ın artık projeyi takip etmeyeceğinin duyurulmasının ardından devreye girdi ve şimdi TON blok zincirinin geliştirilmesini destekliyor. Token Gram da Toncoin olarak yeniden adlandırıldı.

Yazma sırasında Toncoin 1,90 dolardan el değiştirirken Bitcoin 38,089 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap