Terra, LUNA Bir Günde %99 Aşırı Şişirirken ve %99 İçine Çöktüğünden Blockchain’i Geçici Olarak Durduruyor

 Terra, LUNA Bir Günde %99 Aşırı Şişirirken ve %99 İçine Çöktüğünden Blockchain’i Geçici Olarak Durduruyor

Terra, yerel varlığı LUNA aşırı hiperenflasyon ve fiyat çöküşünden muzdarip olduğu için blok zincirini geçici olarak durdurdu.

Güç durumdaki algoritmik stabilcoin protokolü durduruldu LUNA’nın enflasyonu bir istismarın maliyetini önemli ölçüde azalttığı için yönetişim saldırılarını önlemek için Perşembe günü blok zinciri. toprak devam ettirildi 11:00 PT civarında blok üretimi.

Kripto analitik firmasına göre, LUNA’nın dolaşımdaki arzı Salı günü yaklaşık 345 milyondan Perşembe günü 1,46 milyarı aştı Messari.

Fiyat açısından, LUNA 24 saat içinde %99’dan fazla değer kaybetti ve Çarşamba günü yaklaşık 1,00 dolardan Perşembe sabahı bir noktada 0,0083 doların altına düştü. Çöken kripto varlığı, 40 günden kısa bir süre önce 119 doların üzerinde bir yüksek fiyatla fiyatlandırıldıktan sonra, yazı yazılırken 0.02719 dolardan işlem görüyor.

LUNA’nın fiyatı, Terra’nın UST stablecoin’i dolara karşı sabit değerini kaybettikten sonra düştü. UST, sahiplerinin 1 UST değerinde LUNA için 1 UST kullanmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. UST dolar işaretinin çok altına düştüğünde, agresif arbitrajın devreye girmesiyle büyük miktarlarda satış baskısı LUNA’nın fiyatlarını aşağı çekti. UST, yazı yazılırken 0,3346 dolardan işlem görüyor.

Terra’nın kurucusu Do Kwon, Çarşamba sabahı erken saatlerde Twitter’da LUNA topluluğuna krizi atlatmak için bir plan olduğunu söyledi. Ancak Kwon, o zamandan beri LUNA’nın fiyat çöküşü ciddi bir şekilde birleştiğinden sessiz kaldı.

Kwon, LUNA ve UST’nin fiyat düşüşlerine yol açan günlerde günde onlarca kez tweet attı ve tweetlere yanıt verdi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/BokehStore/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap