Terra (LUNA) Destekçisi Bitcoin Satın Alma Çılgınlığına Devam Ediyor, BTC’de 1.500.000.000.000 Dolar Daha Aldı

 Terra (LUNA) Destekçisi Bitcoin Satın Alma Çılgınlığına Devam Ediyor, BTC’de 1.500.000.000.000 Dolar Daha Aldı

Halka açık blok zinciri Terra (LUNA), kripto para piyasaları bir roller coaster fiyat hareketi yaşarken bile Bitcoin (BTC) alışveriş çılgınlığına devam ediyor.

Terra’yı desteklemek için kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Luna Foundation Guard (LFG), duyurur Genesis Capital ve Three Arrows Capital (3AC) ile tezgah üstü (OTC) takas yoluyla yaklaşık 38.000 Bitcoin satın aldığını söyledi.

“LFG, Genesis Trading ve 3AC ile OTC takaslarında toplamda ~1.5 milyar dolar değerinde ek 37.863 Bitcoin satın aldı.”

LFG devam ediyor sağlamak Terra’nın yerli dolar sabit para birimi TerraUSD’nin (UST) 1 milyar jetonunun Genesis aracılığıyla 1 milyar dolar değerinde BTC ve ayrıca 3AC kullanarak 500 milyon dolar değerinde Bitcoin aldığını söyleyen her işlemin bir dökümü.

Yaklaşık bir ay önce LFG birkaç büyük Bitcoin alımı yaptı ve şimdi toplam varlıkları yaklaşık 80.394 BTC ile ilk 10’da yer alıyor.

Terraform Labs CEO’su Do Kwon, Mart ortasında TerraUSD’yi destekleme çabasının bir parçası olarak 10 milyar dolar değerinde Bitcoin rezervi biriktirme planını duyurdu.

Kwon, Unchained Podcast’teki bir röportajda, UST’nin BTC tarafından desteklenmesinin, Terra daha sonra diğer blok zincirlerine genişlediğinde yatırımcıların stablecoin’e güvenmesine yardımcı olacağını söyledi.

“Terra’nın hedefi, kriptoda en büyük merkezi olmayan para olmak, nokta. Geliştiricilerin ve kullanıcıların olduğu her yerde olmayı planlıyoruz.

Bu farklı ekosistemlere genişlemeye gittiğinizde, LUNA’nın tamamlayıcı uygunluğuna olan inanç, Terra ekosisteminde olduğundan çok daha azdır.

Ancak teminat olarak Bitcoin’e sahipseniz, o zaman kimse onu gerçekten sorgulamaz çünkü o zirvedir.”

Yazma sırasında, Bitcoin %7,87 düştü ve 36.563 dolardan işlem görüyor.

BTC, Perşembe sabahı önemli ölçüde düşmeden sadece bir gün önce 40.000 dolar seviyesine yakındı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Rattanamanee
Yorum Yap