Terra (LUNA), En Son Satın Alma İşleminden Sonra Artık 1.570.000.000$’dan Fazla Bitcoin’e (BTC) Sahip Oldu: BitInfoCharts

 Terra (LUNA), En Son Satın Alma İşleminden Sonra Artık 1.570.000.000$’dan Fazla Bitcoin’e (BTC) Sahip Oldu: BitInfoCharts

Halka açık blok zinciri Terra (LUNA), hafta sonu birden fazla büyük BTC alımını tamamladıktan sonra şimdi 1,57 milyar dolardan fazla Bitcoin’e (BTC) sahip oldu.

Terra’yı desteklemek için kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Luna Foundation Guard (LFG), yazı yazılırken yaklaşık 39.898 Bitcoin’e sahip. BitInfoGrafikleri.

Hazine, LFG’nin cüzdanını 19. en zengin Dünyadaki Bitcoin adresi.

LFG’nin varlıkları, yazı yazarken yaklaşık 1,7 milyar dolarlık BTC’ye sahip olan elektrikli araç devi Tesla’nın elindeki Bitcoin portföyüne rakip olmaya da yaklaşıyor. Bitcoin Hazineleri.

Geçen ay, Terraform Labs CEO’su Do Kwon, Terra’nın yerli dolar sabit para birimi TerraUSD’yi (UST) desteklemek için 10 milyar dolar değerinde Bitcoin rezervi biriktirme planını duyurdu.

Kwon, Unchained Podcast’teki bir röportajda, UST’nin BTC tarafından desteklenmesinin, Terra diğer blok zincirlerine genişlediğinde yatırımcıların stablecoin’e güvenmesine yardımcı olacağını söyledi.

“Terra’nın hedefi, kriptoda en büyük merkezi olmayan para olmak, nokta. Amacı Terra blok zincirindeki en büyük sabit para olmak değil, bu yüzden Solana ekosistemi, Avalanche, Ethereum, Polygon diyelim. Geliştiricilerin ve kullanıcıların olduğu her yerde olmayı planlıyoruz.

Şimdi mesele şu ki, UST’ye olan güvenin son derece yüksek olduğu Terra ekosisteminin kendisindeki büyüyen stabilcoin talebinden farklı olarak – bu farklı ekosistemlere genişlemeye gittiğinizde, LUNA’nın teminat uygunluğuna olan inanç, dünyadakinden çok daha azdır. Toprak ekosistemi.

Ancak teminat olarak Bitcoin’e sahipseniz, o zaman kimse onu gerçekten sorgulamaz çünkü o zirvedir.”

Bitcoin, yazı yazılırken son 24 saatte %6’dan fazla düşüşle 39.511.52 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Rakesh khisa/Fotomay
Yorum Yap