Terra (LUNA), TerraUSD Kripto Borsası Binance’i Başlatırken 100.000.000 $ Daha Fazla Bitcoin (BTC) Satın Aldı

 Terra (LUNA), TerraUSD Kripto Borsası Binance’i Başlatırken 100.000.000 $ Daha Fazla Bitcoin (BTC) Satın Aldı

Ethereum meydan okuyucusu Terra (LUNA), dünyanın en büyük kripto borsası Binance, sabit parası TerraUSD (UST) için destek eklerken Bitcoin (BTC) rezervlerini artırmaya devam ediyor.

Terraform Labs CEO’su Do Kwon, 357.000 takipçisine Luna Foundation Guard’ın (LFG) sahip olduğunu söylemek için Twitter’a gitti. satın alındı Önde gelen dijital varlığın 100.000.000 $ değerinde daha fazlası.

“[Luna Foundation Guard] UST FX için 100 milyon dolarlık ek BTC satın aldı [foreign exchange] rezervler.”

Daha önce Kwon, Terra’nın yerel dolara sabitlenmiş sabit parası olan UST’yi desteklemek için piyasa değerine göre 10 milyar dolarlık şaşırtıcı bir şekilde en iyi kripto varlığını satın almayı planladığını söylemişti. En son satın alma getiriyor LFG’nin rezervlerinde tuttuğu toplam Bitcoin değeri 1,72 milyar dolara ulaştı.

Stabilcoin veren kuruluş, hedefine giden yolda BTC’yi yakalamaya devam ederken, son zamanlarda lider kripto değişim platformu Binance ilan edildi UST için destek ekleyecekti.

Binance’e göre yatırımcılar UST/USD ve UST/USDT (Tether) çiftlerinde UST alıp takas edebilirler.

Daha yakın zamanlarda, Terraform Labs, sahip oldukları bir bildiri yayınladı. yetenekli LFG’ye 10 milyon LUNA jetonu vererek toplam LUNA rezervlerini yaklaşık 190 milyon dolara çıkardı. LFG’nin toplam rezerv bakiyesi şu anda 2,46 milyar dolar ve bunun %70’i kripto para Bitcoin’den oluşuyor.

Bitcoin yazı yazılırken 40.435 dolardan el değiştirirken, yedi günün en yüksek seviyesi olan 43.879 dolardan %7.8 düşüşle LUNA aynı zaman diliminde %21 düşüşle 83.80 dolara hareket ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/FlashMovie/Konstantin Faraktinov
Yorum Yap