Ticaret Uygulaması Giant Robinhood Gri Tonlamalı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hisse Senetlerini Listeliyor

 Ticaret Uygulaması Giant Robinhood Gri Tonlamalı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hisse Senetlerini Listeliyor

ABD ticaret devi Robinhood, perakende yatırımcılar için ürün yelpazesine kripto para birimi ile ilgili iki ürün ekliyor.

Yatırım varlık yöneticisi Gri tonlamalı ilan edildi Firmanın hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) için geleneksel yatırım araçlarının Robinhood ticaret uygulamasında başlatıldığını bildirdi.

Kriptoya erişmenin iki yeni yolu var @RobinhoodApp. ticarete başlayabilirsiniz $GBTC ve $ETHE bugün. https://t.co/n09aiEVhqEhttps://t.co/6tFrYCsmzx pic.twitter.com/AxKH7xZ0nS

— Gri Tonlamalı (@Gri Tonlamalı) 6 Mayıs 2022

Dijital para birimi yatırım ürünü Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) orijinal olarak Eylül 2013’te oluşturulan Bitcoin Investment Trust olarak adlandırıldı ve kurumsal yatırımcılara Bitcoin’i kişisel olarak satın almasına veya saklamasına gerek kalmadan maruz kalmasını sağlıyor. Şu andaGrayscale BTC Trust’ın yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 23,2 milyar doları var.

Bu arada Grayscale Ethereum Trust (ETHE) Aralık 2017’de kuruldu ve şimdi vardır AUM’de 8.4 milyar dolar.

Geçen Ekim ayında Grayscale, şirketin küresel ETF başkanı Dave LaValle ile Bitcoin güvenini borsada işlem gören bir fona (ETF) dönüştürme niyetini açıkladı:

“GBTC, fiziksel destekli Bitcoin yatırım araçları için güçlü yatırımcı talebi olduğunu kanıtlıyor.”

Kasım ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yapılan başvurular, bankacılık devi Morgan Stanley’nin GBTC’deki varlıklarını önemli ölçüde artırdığını ortaya koydu.

Ocak ayında Robinhood CEO’su Vlad Tenev, platformun platformuna kripto ile ilgili ürünler ekleme hedefinden bahsetmişti.

Yazma sırasında, Robinhood tırnak GBTC fiyatı %1.08 düştü ve 24.75$’dan işlem görüyor. ET 19.76$ değerinde %1.6 oranında kırmızı renktedir.

Bitcoin, Perşembe günü erken saatlerde 39.000 doların üzerinde fiyatlandırıldığında, gün içinde %2.22 düşüşle ve yazı yazılırken 36.189 dolara el değiştirdiğinde başlayan satışa devam ediyor.

Ethereum da, Perşembe gününün en yüksek seviyesi 2.937$’dan keskin bir düşüşle mücadele ediyor ve şu anda 2.711$ olarak fiyatlanıyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/INelson
Yorum Yap