Toplam İşlem Hacmi 54.000.000.000 $’ı Aşarken NFT Tahsilatlarının Sayısı Bu Yıl İki Katına Çıktı: IntoTheBlock

 Toplam İşlem Hacmi 54.000.000.000 $’ı Aşarken NFT Tahsilatlarının Sayısı Bu Yıl İki Katına Çıktı: IntoTheBlock

Kripto analiz platformu IntoTheBlock, 2022’nin ilk dört ayında değiştirilemez token (NFT) koleksiyonlarının sayısının önemli ölçüde arttığını ortaya koyuyor.

Yeni bir tweet’te, IntoTheBlock diyor Ethereum (ETH) blok zincirindeki NFT koleksiyonlarının sayısı, başladığı yıldan bu yana iki katından fazla artarak yaklaşık 40.000’den toplam 80.000’in üzerine çıktı.

“ETH’deki NFT tahsilatlarının sayısı sadece 2022’de %104.5 arttı.

Şu anda toplam 80.300 koleksiyon var.”

Kaynak: IntoTheBlock/Twitter

vardı Toplam Yılın başında 39.250 NFT koleksiyonu. Yıldan yıla, NFT koleksiyonlarının sayısı %380’in üzerinde arttı. IntoTheBlock’a göre 2021 yılının Nisan ayında 16.500 NFT koleksiyonu mevcuttu.

NFT tutan Ethereum adreslerinin sayısı ise yılın başında %3,35’ten %4,64’e yükseldi.

ayrıca IntoTheBlock diyor NFT’lerin toplam işlem hacmi, yılın başlangıcından bu yana %220’den fazla artarak 16.94 milyar dolardan 54.86 milyar dolara yükseldi. Bu yıl şimdiye kadarki ticaret hacmi, 18 milyon Ethereum’dan fazla NFT’lere eşdeğer.

“NFT’ler tarafından işlem gören toplam hacim, son zamanlarda 18 milyon $ ETH’yi aştı ve toplam değeri 54 milyar doları aştı.”

Kaynak: IntoTheBlock/Twitter

Son 30 gün içinde, Bored Ape Yacht Club, 3 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değeri ile en değerli NFT koleksiyonu oldu. binaen IntoTheBlock’a.

Bored Ape Yat Kulübü, Ethereum blok zincirinde 10.000 Ape dijital koleksiyon koleksiyonudur. Bu NFT’ler ayrıca ikiye katlanır üyelik “maymunlar için bataklık kulübü”ne.

CryptoPunks, Ethereum blok zincirindeki en değerli ikinci NFT koleksiyonudur. CryptoPunks koleksiyonu 10.000 ile sınırlıdır ve şu anda yaklaşık 2.57 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/IM_VISUALS/Nikelser KateSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap