Trade.io Yaklaşan Masif MyEtherWallet Airdrop Kampanyasını Sahiplerine Duyurdu

 Trade.io Yaklaşan Masif MyEtherWallet Airdrop Kampanyasını Sahiplerine Duyurdu

Lugano, İsviçre , trade.io  ,  mevcut Ticaret Simgesi (TIO) sahiplerinin portföyünü potansiyel olarak yüzlerce farklı Alt Para ile zenginleştirecek, eşi benzeri görülmemiş devam eden bir hava yolu kampanyasının yaklaştığını duyurdu.

Bu kampanyayla, herhangi bir TIO sahibi, yüksek potansiyel ICO’lardan devam eden jeton airdrop’larından yararlanacak şekilde otomatik olarak kalifiye olur. Bu tür ICO’lar, deneyimli ticaret.io danışmanlık ekibi tarafından AML süreçleri, teknik uygulanabilirlik ve uzun ömürlülük için kapsamlı bir araştırma sürecinden geçmiştir ve sonuç olarak şirket tarafından yüksek potansiyel projeler olarak doğrulanmıştır.

trade.io, doğrulanmış ICO başına, özellikle TIO sahiplerine ve sadık topluluğuna 2 milyon jeton (bazen daha fazla) yaymayı hedefliyor.  Sıkı trade.io vetting işlemlerini geçmiş ve Alt Coin’lerini trade.io ağına dağıtmak için sıradaki müşteriler şunları içerir: TV-İKİ, ICO Watchdog, INGOT Coin, DarcMatter, ZeroEdge. Diğer 50 ICO, trade.io ICO danışmanlık boru hattına katılmak için tartışmalarda. Bu, önümüzdeki aylarda potansiyel olarak 100 milyon jetonun TIO sahiplerine uçuşunu sağlayabilir.

Hava damlası nasıl çalışır *:

Trade.io’nun telgraf gruplarına ve ICO istemcisinin telgraf grubuna katılan topluluk üyeleri otomatik olarak önceden belirlenmiş bir belirteç yüzdesine hava aktarılacaktır.
Yaklaşan trade.io airdrop web sayfası aracılığıyla müşterinin ICO’suna aktif olarak katılan mevcut TIO Sahipleri, önemli sayıda ek Alt Para almaya hak kazanacaktır. En yüksek çekiliş tahsisi 100.000 USD’dir.
trade.io, TIO’ya sahip tüm cüzdanların bir anlık görüntüsünü alacaktır – 2.500’den fazla TIO’ya sahip olan herkes ek bir hava damlası almaya hak kazanacaktır. Bu, trade.io platformunda başlatılan herhangi bir ICO için devam eden bir süreç olacaktır.
Trade.io bağlantısı aracılığıyla ICO’ya katılan TIO sahipleri, istemci ICO’nun sunduklarının üzerinde ve üstünde ek bonuslar almaya hak kazanacaklardır.

Yaklaşan airdrop’lardan haberdar olmak için kaydolmak için https://airdrops.trade.io adresini ziyaret edin.

Trade.io CEO’su Jim Preissler şunları söyledi:  “ Sürekli olarak sadık topluluğumuzun ve TIO sahiplerimizin deneyimine değer katmanın yollarını arıyoruz. Bu büyüklüğün devam eden bir havasının hem sadakatlerinden dolayı topluluğumuza hem de yeni yüksek potansiyel ICO’lara bilgili ve hırslı topluluğumuza erişmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir yol olduğunu düşünüyoruz . ”

Şirketin vizyonu, TIO sahiplerine sürekli olarak yüksek potansiyel Alt Coins akışını getirecek kaliteli ICO’ları sürekli olarak devreye sokmaktır. Bununla, TIO tokeninin herhangi bir hoderi otomatik olarak yüksek kaliteli paraları devralır. Bu, TIO sahiplerinin portföylerinin boyutunu çeşitlendirmesine ve artırmasına yardımcı olacaktır.

O devam etti “ Bu havadan yardım tüm şirket paydaşları için bir kazan-kazan durumudur. Yaklaşan ICO’larımızdan Alt Coins de tüm katılımcıların yararına olacak şekilde likidite havuzumuza eklenecek . ”

Ticaret Simgesi şu anda aşağıdaki borsalarda satın alınabilir: OKEX , Bancor , GateIO , TIDEX , KCOIN , HitBTC , IDEX . Trade.io borsasının önümüzdeki haftalarda başlaması planlanıyor.

* Belirtilen yüzdeler ve / veya hava damlası şart ve koşulları, hava yolu programının nihai lansmanının zamanında tamamlanmasıyla şirket tarafından verilecektir.

Trade.io hakkında

trade.io, blockchain teknolojisine dayanan ve amiral gemisi ürünü trade.io borsasının yanı sıra ICO Danışmanlık Hizmetleri ve Melek Yatırım Programı’ndan son derece aranan bir şirket olarak güvenlik ve şeffaflıkta en üst seviyeyi sağlayan yeni nesil bir finans kuruluşudur . trade.io, ICO’sunu Ocak 2018’de başarıyla tamamladı ve finansal piyasalarda daha fazla şeffaflık isteyen sadık katılımcılardan ve topluluk üyelerinden 31 milyon USD’yi yükseltti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

 

Yorum Yap