Trader Lark Davis’den, Ethereum’a Pazar Payı Yorumu

 Trader Lark Davis’den, Ethereum’a Pazar Payı Yorumu

Popüler kripto analisti Lark Davis, beş kripto platformunun Ethereum’un akıllı sözleşme pazarındaki üstünlüğüne tecavüz edeceğini düşünüyor.

Davis, genel olarak Ethereum’da hala oldukça yükselişe geçtiğini belirtiyor – aynı zamanda kullanıcılar Ethereum’un yükseltilmesini beklerken diğer zincirlerin de pazar payının bir kısmını oluşturmaya hazır olduğunu düşünüyor.

Analist diyor ki,

“Yeni zincirlerde yeni merkezi olmayan finans (DeFi), yeni zincirlerde yeni değiştirilemez tokenler (NFT’ler), yeni token satışları, yeni launchpad’ler var ve hepsi çok zincirli bir gerçekliğe girmeye başlıyor. Pek çok protokol birden fazla zinciri entegre ediyor ve Ethereum’un hakimiyeti giderek daha fazla kayıyor, çünkü kendini güncellemek, ücretleri düşürmek ve kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için mücadele ediyor.

Ancak açık olmak gerekirse: bu Lark. Ben dev bir Ethereum boğasıyım ve Ethereum’un ölçeklendirme vaatlerini yerine getirebileceğine ve yerine getireceğine inanıyorum. Ancak bu gerçekleşene kadar, diğer akıllı sözleşme platformlarında inanılmaz bir yatırım fırsatı olduğunu düşünüyorum ve tabii ki sizler ‘tek ağ, birçok zincir teorisine’ inandığımı biliyorsunuz. Şu anda aslında inşa edilmekte olan şeyin gerçekliği budur. “

Davis’in Ethereum’a meydan okuyan ilk tercihi, Binance Coin (BNB) yerel varlık üzerinde çalışan Binance Smart Chain.

Ethereum’dan pazar payını almayı başaran ilk ve en bariz (bu noktada) blockchain Binance Akıllı Zinciri ve evet, merkezileştirme sorunları açısından arzulanan çok şey bırakıyor, sadece son birkaç ayda kilitlenmiş olan DeFi toplam değerinin% 15’ini hala yakalamayı başardı. Başka hiçbir blok zinciri Ethereum’dan bu kadar büyük bir pazar payını yakalamayı başaramadı ve nedenini görebilirsiniz: Ücretler çok ucuz, BSC’de (PancakeSwap) kullanabileceğiniz birçok uygulama var, hızlı, basit, kullanmak bir zevk, kullanıcılar için iyi bir deneyim sunuyor. ”

Bir sonraki seçim, Davis’in pazar payını düşürdüğünü söylediği Terra (LUNA), çünkü gerçek dünyadaki varlıkların fiyatını takip eden ve yatırımcıların esasen piyasa yapıcıları olarak hizmet etmesine izin veren Ayna Protokolü gibi popüler uygulamalara sahip. Borsa.

Analisti açıklar,

“Bence bu, hakkında daha çok şey duyacağımız ve insanların kullanmak istedikleri ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ettikleri sürece pazar payını çekmeye devam edecek bir zincir.”

Davis’in listesinde, saniyede 50.000 işlemi işleyebileceğini ve “patlayan” bir DeFi ekosistemine ev sahipliği yaptığını belirttiği bir blok zinciri olan Solana (SOL) var. Kripto alanındaki en büyük isimlerden bazıları Solana’ya yatırım yapıyor, diye ekliyor.

Analistin dördüncü seçimi Polkadot (DOT).

Davis,

“Polkadot için toplam ekosistem – inşa edilenler inanılmaz. Geliştiricilerden ve yatırımcılardan ağ yeteneklerini henüz tam olarak başlatmamış bir blok zinciri üzerine inşa etmek için böyle bir heyecan görmedim. Muhtemelen şu anda Polkadot üzerine inşa edilen veya Polkadot ile entegre olduklarını söyleyen yaklaşık 200 farklı proje var. “

Davis’in listesinin sonuncusu Cardano (ADA). Tüccar, değiştirilemez token (NFT) ekosisteminin Cardano’da canlanmaya başladığını görmekten heyecan duyduğunu belirtti.

Cardano’yu saymamanız için basit bir neden var. Bu, yutturmaca seviyesi ve Cardano için özel topluluk – kesinlikle çok büyük. Kesinlikle çok büyük. Cardano, oldukça motive edilmiş ve oldukça hevesli bir kullanıcı tabanına sahip olma açısından en iyi blok zincirlerinden biridir. Cardano topluluğuna karşı iddiaya girmek istemem. “

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap