Trader Tyler Swope, Uniswap Yükseltme Yaklaşımları Olarak Birkaç Altcoin Ayarlandığını Söyledi

 Trader Tyler Swope, Uniswap Yükseltme Yaklaşımları Olarak Birkaç Altcoin Ayarlandığını Söyledi

Cryptocurrency tüccarı ve YouTuber Tyler Swope, birkaç altcoin’in en iyi merkezi olmayan borsa Uniswap’in yaklaşan yükseltmesinden yararlanacağını tahmin ediyor.

Uniswap v3 ayarlandığında düşürmek 5 Mayıs’ta Swope, lansmandan büyük olasılıkla fayda göreceğini söylediği varlıkların bir listesini adlandıran yeni bir video yayınlıyor.

Swope, listesine Ethereum tabanlı sarmalayıcı token xToken (XTK) ile başlıyor. Swope’a göre xToken, Uniswap’in en son sürümünde likidite sunmak için yeni bir çözümü (xU3LP) açıklamaya hazırlanıyor.

“31 Mart’ta tweet attılar, ‘xU3LP’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Uniswap v3 likidite sağlama için kullanışlı, esnek bir çözüm. Mayıs ayında Uniswap v3 dağıtımından kısa bir süre sonra, Uniswap kurucusu Hayden Adams’ın bunu retweetlediği bir lansmana hazırlanırken, daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin. “

Swope ayrıca, Uniswap bir yükseltmeye hazırlanırken Visor Finance’in (VISR) toparlanmasını bekliyor.

Kripto para birimi etkileyicisine göre, Visor Finance, Uniswap v3’ün pasif likidite sağlayıcılarına (LP’ler) yol açacağı ve LP’lerin birbirlerine karşı eşit bir oyun alanında rekabet edemeyebilecekleri bir soruna bir çözüm sunuyor.

Swope, pasif likidite sağlayıcılarının birbirlerine karşı adil bir şekilde rekabet edebilmelerini sağlamak için bir kullanıcının bir çözüm üzerinde hangi ‘ekiplerin / geliştiricilerin çalıştığını’ sorduğu sosyal medyada sorulan bir soruyu aktarır. Swope’a göre Visor Finance’s twitter cevabı”Biz”, Uniswap v3 deneyimini geliştirmeye olan bağlılıklarının kanıtıdır.

Uniswap yükseltmesinden yararlanacak başka bir altcoin, Swope’un ikinci bir sürümü başlatan otomasyon protokolü Gelato Network olduğunu ekliyor.

“Gelato’nun v2’si, Uniswap v3 gibi yeni nesil protokolleri tamamlamak için tasarlandı ve bu da üçüncü tarafların geliştirmesi için birçok açık uçlu özelliğe yol açıyor.”

YouTuber, Gelato v2’nin likidite sağlayıcısı takas edilemeyen tokenleri (LP NFT’ler) sarılı Ethereum tabanlı ERC-20 token’larına dönüştürmek gibi işlevleri otomatikleştireceğini açıklıyor.

“Gelato, ücretlerin havuza yeniden yatırılması, LP NFT’lerin paketlenmiş ERC-20’lere dönüştürülmesi ve LP fiyat aralıklarının otomatikleştirilmesi dahil olmak üzere Uniswap v3’ün çeşitli işlevlerini otomatikleştirebilir.”

Swope’a göre, bir Gelato jetonu bu yılın ikinci çeyreğinin bitiminden önce açıklanabilir.

lSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap