TRON, Stablecoin Lansmanıyla “Finansal Özgürlük” Vaat Ediyor

 TRON, Stablecoin Lansmanıyla “Finansal Özgürlük” Vaat Ediyor

Önemli Çıkarımlar

USDD, TRON, BNB Chain ve Ethereum’da piyasaya sürüldü. Stabilcoin’in arkasındaki ekip, yaklaşık %30 APY’lik “sıfır riskli” getiri sözü verdi ve kullanıcıların şu anda getiriyi elde etmek için “madencilik” yapması gerekiyor. USDD’nin lansmanını duyuran blog yazısı, stabilcoinin “finansal özgürlüğü” gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olacağına dair cesur bir iddiada da bulundu. Bu makaleyi paylaş

TRON kurucusu Justin Sun kısa süre önce USDD sahiplerinin %30’luk “risksiz” bir faiz oranı elde edebileceklerini söyledi.

TRON Stabilcoin Yayına Geçiyor

TRON, USDD ile “Stablecoin 3.0 çağını” başlattığını söylüyor.

#USDD üzerinde #TRON bugün yayınlandı ve şu anda dolaşımda. Ayrıca mevcut #Ethereum ve #BNBChain! ✨

✅ TRON-USDD:https://t.co/OTvCuPNMQm

✅ BEP20-USDD:https://t.co/1optLt2oLy

✅ ERC20-USDD:https://t.co/DwWvBJpvpf pic.twitter.com/LJfvDaHexR

– USDD (@usddio) 5 Mayıs 2022

A yeni posta USDD’nin resmi Twitter hesabından, yeni dolara sabitlenmiş varlığın bugün TRON, BNB Chain ve Ethereum’da bugün erken saatlerde yayına girdiğini belirtti (TRON, Ethereum uyumlu bir blok zinciridir; piyasaya çıktığında Ethereum’un teknik incelemesini intihal etmekle suçlandı çünkü bunu paylaşıyor. birçok benzerlik). USDD de yayınladı bir Orta gönderi “USDD madenciliği için resmi rehber” sunmak. İçinde ekip, USDD’nin “TRON’da Stablecoin 3.0 dönemine başladığını” söylüyor.

USDD stabilcoin lansmanı, TRON topluluğu içinde haftalarca süren heyecanı takip ediyor. Yeni madalyonun en büyük müjdecileri arasında TRON kurucusu Justin Sun vardı. söz Nisan ayında USDD sahiplerinin, piyasaya sürüldüğünde “risksiz” %30’luk bir faiz oranı elde edebileceklerini söyledi. Sun, sahiplerinin sabit kripto para birimini yönetmek için yakın zamanda kurulan TRON DAO Rezervi aracılığıyla kazançlı getiri elde edebileceklerini söyledi ve “insanlık için nihai finansal özgürlüğün peşinde koşmada dev bir adım” vizyonunu lanse etti.

USDD madenciliği için bugünün rehberi şurada paylaşıldı: bir tweet “sıfır riskle sulu ödüller” vaat ediyor. Yeni stabilcoinin şu anda TRON tabanlı borsa SunSwap, BNB Chain’in PancakeSwap ve Elipsis Finance ve erken Ethereum DeFi protokolleri Uniswap ve Curve dahil olmak üzere çeşitli ticaret merkezlerinde mevcut olduğunu açıklıyor. Kullanıcılar, jetonları ele geçirmek için çeşitli sabit paralardan takas yapabilir veya TRON’daki TRX’lerinde alım satım yapabilir.

Gönderi ayrıca USDD’de faiz oranı kazanmak için USDD madenciliğine nasıl katılacağınızı da detaylandırıyor. USDD madenciliğinin TRON tabanlı bir madencilik platformunda ve Poloniex kripto para borsasında yayında olduğunu söylüyor. “Belirlenen platform, maksimum %30 APR kârı garanti edebilen TRON DAO Reserve ile işbirliği yapıyor. İkinci tür, TRON DAO Rezervi tarafından ortaklaşa desteklenen getiri faiz oranı ile kooperatif madenciliğidir ve yaklaşık %30 Nisan’da dalgalanacaktır.” “TRON DAO Reserve, kooperatif madencilik getirileri için istikrarlı bir faiz oranı sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapacak.”

Gönderi, kullanıcıların üç havuza girerek BNB Chain’in Ellipsis Finance’inde USDD madenciliği yapabileceğini söylüyor: USDD-BUSD, USDD-USDT ve USDD-USDC. Gönderiye göre, APR %23 ile %59 arasında değişiyor. Alternatif olarak, TRON’un SunSwap’ındaki USDD-TRX ve USDD-USDT likidite havuzları, UTC 16:30’dan itibaren “%30’a varan madencilik ödülleri” sunuyor. Blog gönderisine göre, kullanıcılar 12 Mayıs’tan itibaren JustLend kredi platformuna USDD yatırarak sabit %30’luk bir getiri elde edebilecekler.

Gönderi, TRON DAO Rezervinin “Nisan %30 kârını” nasıl güvence altına alacağını tam olarak detaylandırmasa da USDD’nin gelişiminin dört aşamasını anlatıyor: Uzay, ISS, Ay ve Mars. Bazı açılardan, TRON’un USDD vizyonu, Terra’dan ve onun algoritmik stabilcoin’i UST’den ilham alıyor. Terra, UST’yi stabilize etmek için LUNA adlı geçici bir belirteç kullanıyor ve kriptonun en büyük Katman 1 ağlarından biri haline geldi. UST sahipleri, yaklaşık %18 APY sabit getiri elde etmek için Anchor adlı bir borç verme protokolüne yatırabilirler.

UST, geçmişte yoğun piyasa erimeleri sırasında baskıyla karşı karşıya kalsa da, piyasadaki en büyük merkezi olmayan stablecoin haline geldi. Bu yıl, Terra Luna Foundation Guard’ı kurdu ve TRON DAO Reserve USDD’nin bağımlı olacağı gibi UST için bir yedek fon olarak hareket etmek üzere milyarlarca dolar değerinde Bitcoin biriktirme misyonuna başladı. TRON gibi, Terra da topluluğuna cesur ve bazen sorgulanabilir sözler vermesiyle tanınır. “İşler çok yakında baharatlı olacak. Beras dikkat et,” bir 21 Nisan tweeti Terra’nın resmi hesabından, piyasa düşüşlerini kucaklayan sözde kripto “ayılar” için sert bir uyarı yayınlıyor.

Yakında işler çok baharatlı olacak.

Bera dikkat et. $UST $BTC

— Terra (UST) 🌍 Destekleyen LUNA 🌕 (@terra_money) 21 Nisan 2022

USDD madenciliğini açıklayan blog yazısı benzer bir tonda sona eriyor. “USDD ile finansal özgürlük artık uzak bir hayal değil, yükselen bir gerçeklik” diyor.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH, CRV ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti. Ayrıca bir kripto para birimi endeksinde UNI’ye maruz kaldılar.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım için yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap