TRON (TRX) Kurucusu Justin Sun, Kripto Varlıklar Tarafından Desteklenen Yeni Stablecoin’in Lansmanını Duyurdu

 TRON (TRX) Kurucusu Justin Sun, Kripto Varlıklar Tarafından Desteklenen Yeni Stablecoin’in Lansmanını Duyurdu

TRON (TRX) CEO’su Justin Sun, akıllı sözleşme platformunda yeni bir merkezi olmayan stablecoin’in piyasaya sürüldüğünü duyuruyor.

Güneş anlatır TRON ademi merkeziyetçi özerk organizasyonun (DAO) stabilcoin Merkezi Olmayan USD’yi (USDD) başlatmak için diğer önde gelen blok zincirlerle birlikte çalıştığı 3,3 milyon Twitter abonesi.

bir göre açık mektup Sun tarafından kaleme alınan USDD’nin piyasaya sürülmesi, kripto endüstrisinin en merkezi sektörünü merkezden uzaklaştırma girişimidir.

“TRON DAO, insanlık tarihindeki en merkezi olmayan stablecoin olan USDD’yi (Merkezi Olmayan USD) başlatmak için büyük blok zinciri oyuncularıyla el ele verdi ve matematik ve algoritmalar uygulayarak finansı herkes için erişilebilir hale getirdi.

Sonuç olarak, herhangi bir merkezi varlığa dayanmadan daimi bir varoluşa sahiptir.”

Sun’a göre, stabilcoin Tether (USDT) dahil olmak üzere 55 milyar doların üzerinde finansal varlığa ev sahipliği yapan akıllı bir sözleşme platformu olan TRON, USDD oluşturmak için tüm kaynaklarını bir araya getiriyor.

“TRON tabanlı USDT’nin piyasaya sürülmesinden dört yıl sonra TRON, 55 milyar dolardan fazla finansal varlığa ev sahipliği yaparak dünyanın en büyük sabit para ağına dönüştü…

Bugün TRON, kendi kendini empoze eden bir devrim başlatıyor ve tüm kaynaklarını, matematik ve algoritmalarla desteklenen tamamen merkezi olmayan bir stabilcoin olan USDD’yi oluşturmak için bir araya getiriyor ve stablecoin’in gelişimini bir sonraki seviyeye taşıyor.

TRON, küresel DeFi ekosisteminde en verimli ve uygun fiyatlı sabit para ağını kurarak, sabit paraları TRON tabanlı USDD liderliğindeki 3.0 çağına sokmayı hedefliyor.”

USDD, 5 Mayıs’ta piyasaya sürülecek ve ayrıca Ethereum (ETH) ve Binance Chain’de (BNB) mevcut olacak.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Yurchanka Siarhei/Andy ChipusSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap