Üç Düşük Altcoin Binance Zincirinde Yakında Patlayabilir

 Üç Düşük Altcoin Binance Zincirinde Yakında Patlayabilir

Kripto etkileyicisi Lark Davis, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) değerinde patlamaya hazır olduğuna inandığı üç düşük değerli altcoini adlandırıyor.

Yeni bir videoda, tüccar listesinden Pancakeswap (CAKE) ile başlıyor ve Binance tabanlı merkezi olmayan borsanın (DEX) 24 saat başına işlediği işlem sayısında Ethereum ağını geçmeyi başardığına dikkat çekiyor.

Davis’in bakış açısına göre CAKE, yukarı doğru roket fırlatmaya hazır, düşük değerli bir madeni paranın tüm özelliklerine sahiptir.

“Pancakeswap’in listelerde üst sıralara çıktığını ve giderek daha belirgin bir merkezi olmayan borsa haline geldiğini görmeye devam edeceğimizden şüpheleniyorum. Kullanıcılar orada. Günlük cilt orada. Şu anda günlük hacmin yalnızca yarısını gerçekleştiren Uniswap’e kıyasla piyasa değeri biraz geride kaldı. “

Davis’in listesine koyduğu ikinci madeni para, NFT (değiştirilemez token) pazar yeri Refinable’ın yerel varlığı olan FINE. İyileştirilebilir pazar, kullanıcıların herhangi bir dijital içeriği oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve bunlardan yararlanmasına olanak tanır.

Davis, NFT alanı henüz gelişmekte olduğundan, Refinable gibi projelerin büyümek ve endüstrinin bir kısmını talep etmek için büyük bir artı potansiyele sahip olduğunu öne sürüyor.

“Refinable ve bu tür projeler gibi insanlar için pazara girip aslında pazardan iyi bir pay alabilmek için hala birçok fırsat var.”

Tüccar ayrıca, Refinable’ın dünyanın en büyük kripto borsası Binance ve en büyük kripto borsalarından biri olan Bay Beast dahil kayda değer bir yatırımcı tabanına sahip olduğunu belirtti başarılı YouTuber’lar ve içerik oluşturucular.

“Bu, Refinable’ın ilerleyişine göz atmak açısından çok büyük bir mesele. Demek istediğim, Bay Beast’in Refinable platformunda kendi Youtube içerik oluşturucusu NFT’lerini başlatmaya başladığını hayal edin. Bu çok büyük olacak, bu Reifnable’a ve elbette Refinable token’a çok fazla dikkat çekecek. “

Refinable’ın FINE token’ı geçtiğimiz Cuma günü piyasaya sürüldü, ancak CAKE platformundaki yoğun trafik nedeniyle ertelendi. Ekip, henüz IDO’sunu (ilk DEX teklifi) yeniden planlamadı.

Davis’in yeni zirvelere yükseldiğini gördüğü Binance Akıllı Zincirindeki son altcoin, Smooth Finance’ın arkasındaki yönetim belirteci olan SMTY. Smoothy, kullanıcıların çok az veya sıfır kayma ile farklı sabit paralar arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan tek bir havuz likidite protokolüdür. Yaygın olarak takip edilen kripto analistine göre, SMTY, ademi merkeziyetçi finans alanının altyapısı için büyük bir dişli olabilir.

“Bunun çok fazla potansiyeli var çünkü merkezi olmayan finans (DeFi) için bu anahtar altyapı parçaları, Bay Beast tarafından desteklenen havalı NFT’ler kadar seksi ve heyecan verici olmayabilirler – ki bu kesinlikle harika – ama bu altyapı. bu aslında DeFi’nin insanlar için sorunsuz bir şekilde çalışmasına izin veriyor. Ücretlerden mahrum kalmadığınız, kaymadan ezilmediğiniz ve bu tür bir ürün aslında kullanıcıların o güzel kullanıcı deneyimine sahip olmalarını sağlayan iyi bir kullanıcı deneyimi olmasını sağlıyor. “

l
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap