$UIM Jetonları 18 Nisan’da listelenecek

 $UIM Jetonları 18 Nisan’da listelenecek

Evren Adası PancakeSwap’ta kullanıcılarına ticaret yapmak için bir yol sağlayacak olan $ UIM tokenlerinin listesini duyurdu. Listelemenin 18 Nisan 2022’de yapılması planlanıyor ve kısa bir süre sonra oyunun ilk beta sürümü piyasaya sürülecek.

$UIM, Binance Akıllı Zincirinde barındırılan bir BEP-20 belirtecidir ve resmi oyun içi belirteci olarak hizmet eder. Evren Adası– NFT entegrasyonu ve kripto ödülleri ile kullanıcıların Oyna-Kazan oyun deneyimini yepyeni bir düzeye çıkaracak klasik 1vs1 atış oyunu. Bu jetonlar, 5 dakikalık uzun maçları kazanan oyunculara ödül olarak verilecek ve ayrıca ganimet kutularından da alınabilir.

Bu $UIM belirteçlerinin çok yönlülüğü söz konusu olduğunda, Evren Adası oyunculara jetonları nasıl kullanmak istedikleri konusunda seçenekler sunma konusunda harika bir iş çıkardı.

$UIM jetonları, jeton sahipleri tarafından çeşitli oyun içi avantajlardan yararlanmak için kullanılabilir. Jetonlar ayrıca, UIM jetonlarını para birimi olarak kullanırken, Universe Island tarafından sağlanan NFT Marketplace’te oyun içi NFT koleksiyonlarının ticaretini yapmak için de kullanılabilir. Ancak, BNB ile işlem yaparken %5 ek ücret ödenmesi gerekecektir.

Ödüller, kullanıcılar tarafından $UIM Jetonlarını NFT pazarında stake ederek de stake edilebilir. Staking, aylık özel airdrop gibi ödüller için bir dizi geçit ve daha uzun süre bahis yapanlar için nadirlik açısından daha iyi NFT ödülleri açarken aynı zamanda lootbox ödüllerini ve stake ettikten hemen sonra NFT ekipman ödüllerini etkinleştirerek talep edilebilir olacaktır. markette. Aslında, altı ay sürenler, kendilerine Beyaz Listeye girme hakkı verecek, böylece arazi ve çok daha fazlasını satın almalarını sağlayacak NFT alacaklar. Ayrıca, belirteç sahipleri, Evren Adası’nın oyun ve ekosisteminin yönetiminde söz sahibi olacaktır.

Bu NFT kartları aynı zamanda, oyuncuların beceri ve çabalarının karışımına konulduğunda zafer ve yenilgi arasındaki tüm farkı yaratabilecek güçlendirmeler de sağlayacaktır. Bu NFT kartları, benzersiz güçlendirmeler sağlamanın yanı sıra, Metaverse galerisinde oyuncunun ne kadar geliştiğinin bir onur rozeti olarak sergilenebilir ve AR Teknolojimizi kullanan karakterlerde de görüntülenebilir!

Oyuncular için daha iyi NFT ödüllerinin anahtarı oldukça basittir – ne kadar büyük tutarsanız, ödüller o kadar iyi olur!

Unutulmaması gereken başka bir şey de, UIM belirteçlerinin, bir hafta süren doğrulama süresinin ardından bir talep talebi oluşturarak zincirde geri çekilme seçeneğine de sahip olmasıdır. Bu doğrulama süresi, oyuncuların oyunlar sırasında başvurabilecekleri potansiyel haksız yolların tespit edilmesini sağlamak için vardır.

Çeşitli özellikler ve haritalar ile sınırsız bir metaverse vaat eden Universe Island, hikaye odaklı anlatımı, aksiyon dolu maçları, NFT katılımı ve kripto ödülleriyle oyunculara bir tür P2E deneyimi sunmaya yöneliktir. Tek ihtiyacınız olan bir cep telefonu ve hazırsınız!

Sorumluluk Reddi: Bu makalenin içeriği Universe Island tarafından sağlanmıştır. Bu sütunda ifade edilen ifadeler, görüşler ve görüşler yalnızca içerik sağlayıcıya aittir ve mutlaka Bitcoinist’inkileri temsil etmez. Bitcoinist, bu tür içeriklerde mevcut olan bilgilerin doğruluğunu veya güncelliğini garanti etmez. Araştırmanızı yapın ve risk size ait olmak üzere yatırım yapın.Yorum Yap