Ünlü Moda Markası Gucci Kriptoya Daldı, Seçili ABD Mağazalarında Dijital Varlık Ödemelerini Kabul Edecek: Rapor

 Ünlü Moda Markası Gucci Kriptoya Daldı, Seçili ABD Mağazalarında Dijital Varlık Ödemelerini Kabul Edecek: Rapor

Tanınmış moda markası Gucci, şirketin yakında ABD’deki seçkin mağazalarda kripto ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurarak dijital varlıklar dünyasına adım atıyor.

yeni bir göre rapor Vogue Business tarafından, ünlü lüks hat, kabul programını yaza kadar tüm Kuzey Amerika mağazalarına genişletmeyi planlayarak, Mayıs ayının sonundan itibaren kripto para ödemelerini karşılamaya başlayacak.

Gucci, piyasa değeri Bitcoin (BTC), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), köpek temalı meme tokenleri Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), BTC alternatif Litecoin (BTC) dahil olmak üzere 12 dijital varlıkta ödeme kabul edecek. LTC) ve BTC’nin yan ürünü Bitcoin Cash (BCH).

Kabul edilen diğer sanal varlıklar arasında BTC’nin ETH köprülü versiyonu, Wrapped Bitcoin (WBTC) ve beş isimsiz dolar sabitli sabit para bulunuyor.

Rapora göre, mağaza içi kripto varlıklarla ödeme yapmak isteyen müşteriler, e-posta yoluyla elde edilen bir bağlantıyı kullanarak veya bir QR kodunu tarayarak dijital olarak yapabilirler. Kripto kabul pilot programında listelenen ilk mağazalar Los Angeles, New York, Las Vegas, Miami ve Atlanta’da bulunuyor.

Gucci başkanı ve CEO’su Marco Bizzarri tarafından belirtildiği gibi,

“Gucci, müşterilerimize gelişmiş bir deneyim sunabilecekleri her zaman yeni teknolojileri benimsemeye çalışıyor.

Artık kripto para birimlerini ödeme sistemimize entegre edebildiğimize göre, bu seçeneğe sahip olmak isteyen müşteriler için doğal bir gelişme.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Jorm S
Yorum Yap