VanEck Bu Hafta NFT Koleksiyonunu Başlatacak

 VanEck Bu Hafta NFT Koleksiyonunu Başlatacak

Önemli Çıkarımlar

VanEck bugün yeni NFT koleksiyonunu duyurdu. Bu hafta 1.000 NFT havadan indirilecek ve koleksiyon, Alexander Hamilton’a dayanan kurgusal bir karakterin hikayesini takip ediyor. Jetonlar, özel etkinlikler ve dijital varlık yatırım araştırmaları dahil olmak üzere belirli avantajlarla gelecek. Bu makaleyi paylaş

VanEck bu hafta bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek. VanEck Community NFT koleksiyonu, üç nadirlik düzeyine bölünmüş, değiştirilemez 1.000 jeton içerecek ve Alexander Hamilton’a dayanan kurgusal bir karakterin hikayesini takip edecek.

Yeni NFT Koleksiyonu Açıklandı

Yönetimi altında 85 milyar dolardan fazla varlığa sahip yatırım yöneticisi, kendi NFT’lerini başlatma planlarını açıkladı.

Bugün, VanEck ilan edildi Güney Kore merkezli NFT şirketi NUMOMO ile işbirliği içinde VanEck Community NFT koleksiyonunu çıkaracağını söyledi. Koleksiyon, Ethereum’da başlatılan 1.000 NFT’yi içerecek ve “NFT yapısında bulunan gerçek dünya faydasını sergilemek” anlamına geliyor.

NFT projesi, Amerika Birleşik Devletleri’nin kurucu babası Alexander Hamilton’dan sonra modellenen Hammy adlı kurgusal karakterin dünyasının içine yerleştirilecek. Ülkenin ilk merkez bankalarının kurucusu ve Başkan George Washington döneminde Hazine başkanı olarak hizmet veren Alexander Hamilton’un analog karakteri Hammy, VanEck’in kripto para birimlerinin faydasını keşfedeceği NFT hikayesinde para politikasının sularında yüzecek. İlk bölüm zaten yayınlandı.

VanEck koleksiyonunda nadirliğe dayalı olarak üç farklı karşılıksız jeton seviyesi olacak. Dörtte üçü ortak, 230’u nadir ve 20’si “efsanevi” kategorisine girecek. NFT sahiplerine sağlanan faydalar, belirteçlerinin hangi kategoriye girdiğine bağlı olarak değişecektir, ancak firmanın kripto varlıkları üzerindeki yatırım araştırmasına erken erişimin yanı sıra etkinliklere özel davetiyeleri (hem Metaverse’de hem de gerçek dünyada) içerebilir.

VanEck Community NFT koleksiyonunun kurucularından JP Lee, şunları söyledi:

“NFT’ler ilk kez çekici dijital sanatı sergilemenin bir yolu olarak ortaya çıktığından beri, denklemin bu kısmını da gözden kaçırmadık. NFT’lerimizin tümü, gerçek bir hikaye duygusu yaratmaya ve tartışma, münazara ve topluluğu teşvik etmeye yardımcı olacak göz kamaştırıcı 3D avatarlar ve anlatı tarzı videolar içerecek. Karakterimiz ‘Hammy’ finansın geçmişini, bugününü ve geleceğini görmek isteyen herkes için olağanüstü bir rehber olacak.”

VanEck NFT’leri havadan düşürülecek. VanEck, muhtemelen potansiyel düzenleyici endişelerin önüne geçmek için, NFT’leri kaydolanlara hediye olarak çerçeveliyor. Firma ayrıca, takas edilemeyen tokeni satmayı ümit edenlerin kaydolmamaları gerektiğini ve NFT ve kripto sahiplerine yönelik piyasa, oynaklık ve düzenleyici belirsizlik risklerini vurguladı.

VanEck, NFT koleksiyonunu, Bored Ape Yat Kulübü’nün kurucusu Yuga Labs’ın Otherside metaverse projeleri için 300 milyon doların üzerinde NFT sattığı tarihteki en büyük düşüşlerden birinin ardından Pazartesi günü duyurdu.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Yuga Labs’in Diğer Taraftaki NFT Satışları 310 Milyon Dolarlık Kırıldı

Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcısı Yuga Labs’ın yeni Metaverse’i sanal dünyayı kasıp kavurdu ve merakla beklenen NFT düşüşünde 310 milyon dolardan fazla gelir getirdi…

Bir Kripto Balina, Ethereum’u Denemek İçin NFT Şüphecilerine 10.000 Dolar Ödüyor

Cobie, NFT şüphecilerinin teknolojiye gelmesini sağlamak için karışık sonuçlarla yeni bir yaklaşım benimsiyor. NFT Skeptic, Ethereum Üzerinden NFT Satın Almak İçin 10.000 Dolar Ödedi.

“Kripto Eyfel Kulesi Gibidir”: Paris Bl…

Paris Blockchain Week 2022, NFT’lere, çok zincirli geleceğe, toplu benimsemeye hazırlanmaya ve daha fazlasına odaklandı. Paris Blockchain Haftası 2022 İncelendi Bu hafta, birkaç bin kripto meraklısı, endüstri lideri,…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap