Veteran Bitcoiner Samson Mow’a Göre Bunlar, BTC’yi Benimseyebilecek Sıradaki Ülkeler

 Veteran Bitcoiner Samson Mow’a Göre Bunlar, BTC’yi Benimseyebilecek Sıradaki Ülkeler

Eski Blockstream yöneticisi ve uzun süredir Bitcoin (BTC) savunucusu Samson Mow, diğer ülkelerin önümüzdeki yıllarda piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığını benimsediğini gördüğünü söylüyor.

Şu anda Bitcoin teknoloji şirketi JAN3’ün CEO’su olan Mow, Kitco News ile yaptığı bir röportajda, yakında BTC’yi kabul edebileceğini düşündüğü bir ülkenin adını verdi.

“Eh, Panama geliyor gibi görünüyor. Sadece bir yasayı imzalamak için başkandan imza bekliyorlar. Bu oldukça beklenmedikti, Orta Afrika Cumhuriyeti bile beklenmedikti. Birdenbire ortaya çıktı.

Bence kesinlikle bu yıl içinde bir başkasının ortaya çıktığını görmemiz mümkün. Aslında ben de birkaç ülkede çalışıyorum, farklı yerlerde yerde Bitcoinciler var. Burada iki yol var. Biri Bitcoin’i aktif olarak zorluyor, diğeri ise bunu kendi başlarına çözüp ‘Tamam, Bitcoin kullanacağız’ dedikleri doğal benimseme. Beklentilerimiz bu yıl iyi görünüyor.”

Mow ayrıca, ülkede Bitcoin’in benimsenmesini teşvik etmek için Meksika’daki büyük kişiliklerle çalıştığını da ortaya koyuyor.

“Meksika’da bazı insanlarla çalışıyorum. Indira Kempis, o bir Meksikalı senatör. Ayrıca Ricardo Salinas, Meksika’da Bitcoin’i benimsemeye çalışan Meksikalı Avengers ekibi. Ve birkaç tane daha, henüz isim vermek istemiyorum ama oyunda daha fazlası var.”

Mow ve Blockstream, Orta Amerika ülkesinin yeni bir “Bitcoin Şehri”ni finanse etmek için kullanmayı planladığı El Salvador’un Bitcoin tahvillerinin arkasındaki baş mimarlardı.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DomCritelli/Alexxxey
Yorum Yap