Veteran Trader Tone Vays’e Göre, ‘Kötü’ Kırılımın Ardından Bitcoin (BTC) İçin Önde Neler Var?

 Veteran Trader Tone Vays’e Göre, ‘Kötü’ Kırılımın Ardından Bitcoin (BTC) İçin Önde Neler Var?

Kıdemli kripto tüccarı Tone Vays, BTC’nin “kötü” fiyat hareketi olduğunu söylediği şeyi atlattığı için Bitcoin için tahminini güncelliyor.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden %42 aşağıda olan Bitcoin’in, destek seviyeleri ihlal edildiğinden bir kez daha düşmenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

“Pek toplanamadı. Aynı destek alanına (40.000 $) geri döndü, daha da az toplandı ve ardından toplam düşüş. Bu çok kötü bir kırılma. Bir sonraki dip noktamız burada ve eğer bu seviyeye yaklaşırsak, bence aşağı inecek ve sert bir şekilde düşecek.”

Vays, 39.500 dolar seviyesinin altında inandırıcı bir kapanışın yakın gelecekte düşüş görünümünü sağlamlaştıracağını söylüyor.

Bitcoin’in sorunlarına ek olarak, eğilimleri hesaplamak ve giriş ve çıkış noktalarını belirlemek için fiyat ve zamanı birleştiren parabolik SAR’ın bir varyasyonu olan Lucid SAR göstergesidir. Vays’e göre, Lucid SAR BTC’de düşüşe geçmek üzere.

“İşte senin çizgin. Bitcoin fiyatı bugün 39.500 doların altında kapanırsa, hafta sonuna ve gelecek haftaya ve hatta gelecek aya giderken inanılmaz derecede düşüş yaşarım. Bu çok ama çok kötü bir işaret çünkü dört günlük grafik de tamamen düşüşte olacak ve haftalık grafik de tamamen düşüşte olacak. Ve muhtemelen önümüzdeki hafta Lucid SAR’ı kıracağız. Bitcoin 39.500 doların altına düşerse her türlü kötü şey olmak üzere.”

Yazma sırasında, Bitcoin 39.099 dolardan el değiştiriyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/mükemmel sanat
Yorum Yap