Wallex Ekosistemine Bir Bakış

 Wallex Ekosistemine Bir Bakış

Sanal alanda çok sayıda kripto para birimi protokolü varken, fiat ve dijital para birimleri arasında bir denge oluşturmaya hala ihtiyaç var. Birçok kişi gerekli prosedürü atlatmak için kendi araçlarını tasarladığı için, ana köprü uyum ve AML seviyelerinde ortaya çıkıyor. Wallex, olağanüstü önlemler getiriyor ve dijital varlıklar aracılığıyla dünya ekonomisinde istikrar ve uyumluluk yaratmada lider olarak öncülük ediyor.

Wallex nedir?

Wallex, birkaç kullanıcıya işlerini ve günlük hayatlarını yürütmeleri için varlıklar ve dijital varlıklar sunan bir teknolojik ekosistemdir. Farklı bireylere, işletmelere, borsalara, aracı kurumlara, fintech projelerine, emlak platformlarına, finansal kurumlara, OTC masalarına, kitle fonlaması portallarına ve diğerlerine hizmet eder. Wallex’in faaliyetleri, Güney Amerika, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika, Asya vb. dahil olmak üzere dünyanın 200’den fazla bölgesinde bulunmaktadır.

Wallex’in operasyonları, yaşamın sayısız yönünü ve aşamasını keser. Hizmetlerinin bazıları aşağıdakilerle bağlantılıdır:

Ödemeler AML ve Uyumluluk Saklama Neobanking Ticaret Tokenizasyon Beyaz etiket çözümleri Merkezi olmayan yatırım Varlık yönetimi Wallex Ekosisteminin Mütevelli Sütunları

Wallex, genel işlevselliğini beş ana sütuna ayırdı:

Neobanking – Neobanking aracılığıyla Cüzdan, müşterilerine çeşitli kriptolara ve fiat para birimi hesaplarına sınırsız erişim sunar. Kartlarla kripto paralarını kolayca yatırabilir, çekebilir, değiştirebilir ve harcayabilirler. Ayrıca neobanking, cüzdan, işletme bankacılığı, kurumsal taahhütler, bahis ve Saklama – Wallex saklama hesabıyla kullanıcılar farklı faaliyetler gerçekleştirebilir. Varlıkları kripto hesaplarından transfer edebilir, fiat para birimleri ve diğerleri ile takas yapabilirler. Gözetim, hesabın kasasını, Escrow’u ve Custody Pro’yu içerir. Güven – Wallex Trust operasyonları varlık yönetimi, varlık konteyneri, tokenleştirme ve sigortayı kapsar. Öde – Cüzdanda ödeme birkaç yöntemden geçer. Bunlara ödeme ağ geçidi, Eurst, Tokask ve Trustchain dahildir. Değişim – Wallex, değişimi aracılığıyla çeşitli faaliyetler yürütür. Bunlara ödünç alma, kazanma, ProTrade ve diğerleri dahildir. Kurucu ve CEO

Wallex’in kurucusu ve CEO’su Simone Mazzuca’dır. Geleceği bile güvence altına alacak zorlu, güçlü ve güvenilir bir ekosistem oluşturmak için geleneksel finansal ve blok zinciri teknolojisinin bir kombinasyonunu uygular. Mazzuca, finansal danışmanlık alanında birkaç yıllık deneyime sahiptir ve ABD, İngiltere ve İtalya’daki özel ve kurumsal müşterilerin yöneticisiydi.

Wallex Katılımcı Stratejisi

Wallex, ekosistemini ekonomiyi iyileştirmesine yardımcı olan katkı sağlayan bir strateji kullanarak inşa ediyor. Protokol, milyonlarca yatırımcı ve kullanıcı için blok zinciri teknolojisi aracılığıyla sanal alanın temettülerine kolayca erişebilmeleri için bir köprü oluşturur.

Wallex stratejisi aşağıdaki 5 sütun üzerine inşa edilmiştir:

Yeni finans dünyasına bir bağlantı oluşturmak için. Şeffaf ve güvenilir bir finansal ekosistem geliştirin. Kitleleri blok zincirinin nasıl kullanılacağı konusunda etkileyin Müşterilerle iyi iletişim kurun. Organizasyon yapısından yeteneklerin uygun şekilde korunması ve geliştirilmesi için yararlanın.

Wallex’in Geçmiş Başarıları

Wallex geçmişte ekosisteminin büyük duruşunu gösteren birkaç büyük başarıya imza attı.

İşte kilometre taşlarından bazıları.

Wallex Custody Initiation’ın başlatılması ve EURST projesinin başlatılması. Bu, proje itibari para biriminin dijital sabit paraya sabitlenmesini sağladığı için Wallex için büyük bir dalga yarattı. Dijital varlıkların yüksek oynaklığını kontrol etmenin bir yöntemidir. Wallex Bankası ve Yasal Güven kuruluşu. Wallex Bank’ın lansmanı. Wallex 2’nin Lansmanı

Wallex Geleceğin Yol Haritası

Wallex, müşterilerine sürekli hizmet sunma konusundaki stratejilerine ayak uydurmasına yardımcı olacak bazı planlar hazırladı. Yol haritalarından bazıları şunlardır:

WLLXB V.3’ün lansmanı 13’ten fazla stablecoin’in ihracı. Kitle fonlaması platformunun lansmanı. Tokash Lansmanı Müşteri sayısını 1 milyona çıkarmak. Varlık tokenizasyon platformunun lansmanı. İlk Wallex Mağazasının Açılışı Tam bir ekosistem kurun ve Dijital para birimlerinin Ticari Güveni olun.


Yorum Yap